Elektrocentrály a nouzové generátory elektřiny nejen pro volný čas

Aktivně trávený volný čas v odlehlých oblastech, mobilní podnikání a možnost extrémních přírodních událostí s sebou přináší omezení a rizika závislosti na elektrické síti. Řešením jsou výkonné elektrocentrály s benzínovým motorem pro stabilní dodávku potřebné elektřiny kdekoliv a kdykoliv. Nezáleží na tom, zda chcete používat počítač na vzdáleném místě, nebo potřebujete rychle obnovit dodávku elektřiny kvůli poškozené nebo nefunkční rozvodné síti. S pomocí elektrocentrály a generátoru můžete například odčerpávat vodu ze sklepa a opravovat škody po živelné pohromě. Nabízíme vhodné elektrocentrály pro každé použití: kempování a karavany, řemesla a zemědělství, stavebnictví i zahradnictví a volnočasové aktivity.

Více informací o elektrocentrálách a generátorech >
Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 130930 Omezené množství
10 890,00 Kč *
Prod. č.: 113346 Skladem
1 190,00 Kč *
Prod. č.: 130932 Omezené množství
22 990,00 Kč *
Prod. č.: 130933 Omezené množství
17 990,00 Kč *
Prod. č.: 130931 Omezené množství
12 890,00 Kč *
*Včetně 21% DPH Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
Výhody
Elektrocentrály a generátory | Nezáleží kde a kdy

Nezáleží kdy a kde

Aktivnější volnočasové aktivity a nárůst přírodních katastrof znamenají, že nezávislost na stacionárních zdrojích energie je stále důležitější - také v soukromém sektoru. Řešení: generátor elektrické energie mimo síť, který používá benzínový motor k dodávání potřebné elektřiny kdekoli a kdykoli.

Elektrocentrály a generátory | Výhody

Elektrocentrály a generátory

S generátory AL-KO můžete provozovat elektrická zařízení nezávisle na veřejné energetické síti. Pro zvláště citlivá zařízení, jako jsou přenosné počítače či televizory, jsou zvláště vhodné invertory, jelikož poskytují velmi stabilní frekvenci.

Dobré důvody pro generátory energie AL-KO

Jednoduše doplňte, zapněte a odeberte elektřinu - všechny naše generátory jsou poháněny benzínem. Podle modelu mají 4, 15 nebo 25 litrovou nádrž. To jim umožňuje dosáhnout maximálního výkonu 5,5 kW a doby provozu až 14 hodin.

Pro případ nouze, bouře, při práci v přírodě, pro spontánní oslavy nebo svátky v nedotčené krajině - užijte si svou nezávislost s generátorem energie AL-KO.

Další výhody:
I Nezávisle na energetické síti
I Velká flexibilita
I Kompaktní velikost
I Různé oblasti použití
I Minimální požadavky na údržbu

Jak vybrat správný generátor energie

Chcete-li zjistit, který generátor energie vyhovuje vašim potřebám, podívejte se na typový štítek spotřebiče energie. Platí následující: Čím vyšší je výkon připojených spotřebičů, tím vyšší musí být výkon elektrocentrály.

Dalším kritériem je požadovaná kvalita energie: Pokud je pro provoz citlivých zařízení, jako jsou počítače, vyžadován vysoce kvalitní výkon, máte jistotu s invertorem, pokud chcete provozovat pouze světelné zdroje a stroje, postačí centrála s rámovou konstrukcí. Invertorové generátory jsou zařízení s obzvláště pokročilou technologií: Díky proměnlivým otáčkám motoru a generátoru generují nepřetržitý výkon s velmi přesným sinusovým výstupním napětím.

Tyto generátory jsou k dispozici u AL-KO:

Generátory

Příklady použití
I Kemp, karavan, lodě
I Zahrada a hobby
I Počítače, notebooky, hi-fi a televize

Užitečné tipy
I Kompaktní, lehký a tichý
I Mobilní a úsporný
I Ideální pro elektronické spotřebitele, jako jsou počítače, televizory nebo klimatizace


Elektrocentrály

Příklady použití
I Řemesla a zemědělství
I Zahrada a hobby
I Staveniště a osvětlení

Užitečné tipy
I Vysoká vytrvalost a výkon
I Minimální požadavky na údržbu
I Ideální pro provoz běžného elektrického nářadí a osvětlení

Generátory energie a nouzové napájecí jednotky pro každou aplikaci

Díky AL-KO vytváříte svobodu, protože naše generátory jsou ideální pro různé oblasti použití. Pokud chcete slavit ve volné přírodě nebo na vaší zahradě, naše zařízení zajišťují osvětlení a spolehlivý provoz hudebního systému. Za tímto účelem generátory energie přesvědčí svou kompaktní velikostí, tichým a výkonným čtyřtaktním motorem. V ideálním případě tedy můžete vzít naše elektrocentrály na výlety lodí nebo je použít v motoristickém sportu. Kromě lehkého invertoru o hmotnosti 21 kilogramů zahrnuje náš sortiment různé centrály s rámovou konstrukcí o maximální hmotnosti 88 kilogramů. Vaše volba závisí na připojeném spotřebiči a požadované kvalitě napájení. Zařízení jako AL-KO 3500 C jsou ideální pro kempování a karavanování, na stavbách nebo v zemědělství pro světelné zdroje a stroje. Pokud chcete napájet notebook nebo jiná citlivá zařízení, doporučujeme invertor.

Výkonné elektrocentrály s benzínovým motorem

Za tímto účelem generátory energie přesvědčí svou kompaktní velikostí a nízkohlučným výkonným čtyřtaktním motorem. Proto jsou naše generátory energie také ideální pro výlety lodí nebo motorové sporty. Kromě lehkého invertoru o hmotnosti 21 kilogramů zahrnuje náš sortiment různá rámová zařízení s maximální hmotností 88 kilogramů. Vaše volba závisí na připojeném spotřebiči energie a požadované kvalitě. Zařízení jako AL-KO 3500 C jsou ideální pro kempování a karavanování, na stavbách nebo v zemědělství pro světelné zdroje a stroje. Pokud chcete napájet notebook nebo jiná citlivá zařízení, doporučujeme invertor.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.