Pro udržovaný trávník v každém rohu

Žádné přikrčování a ohýbání vašich zad, abyste po sekání trávy ještě pracně začišťovali každý kout vaší zahrady. Naše vyžínače s individuálním nastavením sklonu strunové hlavy snadno dosáhnou i na obtížně dostupná místa, například pod zahradní lavičku. Vyžínače AL-KO jsou flexibilní ve všech směrech díky otočné hlavě o 180 stupňů. Zarostlé kouty lze obzvláště přesně zarovnat a při tom se ohýbá pouze jedna věc, vyžínač...

Více informací o vyžínačích >

Produktový filtr


Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113611 Omezené množství
1 290,00 Kč
Prod. č.: 113535 Dostupné od: 23.07.2024
1 990,00 Kč
Prod. č.: 113787 Omezené množství
7 290,00 Kč
Prod. č.: 127634 Omezené množství
6 290,00 Kč
Prod. č.: 113701 Dostupné od: 23.07.2024
2 790,00 Kč
Prod. č.: 112929 Omezené množství
1 590,00 Kč
Prod. č.: 113924 Dostupné od: 23.07.2024
1 990,00 Kč
Prod. č.: 113608 Dostupné od: 22.07.2024
2 490,00 Kč
Prod. č.: 127633 Dostupné od: 23.07.2024
1 990,00 Kč
Prod. č.: 112928 Omezené množství
1 390,00 Kč
Prod. č.: 112926 Dostupné od: 24.06.2024
1 790,00 Kč
Prod. č.: 113963 Dostupné od: 23.07.2024
3 090,00 Kč
Včetně 21% DPH . .
Výhody
Vyžínače | Vyžínače pro jemné práce na zahradě

Bez problému

Pro sekání podél zdí, plotů a jiných překážek - s ochranným nástavcem pro cívku jsou travní vyžínače AL-KO ideálně vybaveny pro všechny jemné práce.

Vyžínače | Vyžínač se sklápěcí hlavou

Vyžínání ve všech polohách

Díky třípolohovému nastavení sklonu na strunové hlavě lze snadno dosáhnout i na velmi těžko dostupná místa, například pod lavičkami (v závislosti na modelu).

Vyžínače | Vyžínač s lištou na ochranu rostlin

Přesně k okraji

Díky ochrannému nástavci a vodícímu kolečku můžete sekat u kmenů stromů nebo na stěnách velmi přesně a klidně, aniž byste způsobili poškození.

Vyžínače | Vyžínač s otočnou hlavou

Flexibilní ve všech směrech

Díky otočné strunové hlavě o 180 stupňů lze přesně sekat všechny hrany trávníku. Teleskopická hliníková hřídel a pružná rukojeť (v závislosti na modelu) zajišťují správnou délku a pracovní polohu.

Vyžínače | Vyžínač v akci

Užitečné tipy

V každé zahradě jsou místa, kam sekačka nedosáhne. Proto po sečení není tráva podél okraje trávníku, na cestách a kolem stromů, keřů a záhonů ještě zkrácena na příslušnou délku. K tomuto doladění použijte strunovou sekačku.

Díky flexibilní rukojeti lze naše strunovky snadno a rychle nastavit. Díky hliníkové hřídeli jsou obzvláště lehké a mají dobrou rovnováhu. Praktický poloautomatický doraz umožňuje snadné vysunutí struny. Postačí rychlé klepnutí o trávník strunovou hlavou a struna se vysune na potřebnou délku k opětovnému použití. Nasazením nože zkracujete dužinaté rostliny (kopřivy, rákosí apod.).

Ve výhledu máme nejen perfektní trávník, ale i vaše potřeby. Proto jsme vyvinuli strunové sekačky s ergonomicky nastavitelnými teleskopickými hřídeli a držadly. Jsou také vybaveny nylonovými strunami a výkonnými motory prodlužující jejich životnost. Přesvědčte se o přesném sečení a vysoké úrovni pracovního pohodlí našich strunových sekaček a splňte si svůj sen o perfektně upraveném trávníku.

| Silný tam, kde sekačky na trávu dosahují svých limitů
Perfektní doplněk vaší dobře udržované zahrady až po okraj
S akumulátorovým, elektrickým nebo benzínovým motorem
Přesné a snadné sečení ve všech polohách
Šikovný, univerzální a individuálně přizpůsobitelný vašim potřebám

Všestranný perfektně upravený trávník - díky strunové sekačce AL-KO
Čím více je vaše zahrada členitá, tím obtížněji bude vaše rotační sekačka dosahovat  na na každý trs trávy. Ale i na malých pozemcích jsou oblasti kolem laviček a stromů nebo pod keři, které jsou obtížně přístupné. Šikovná strunová sekačka od AL-KO je ideálním doplňkem rotační sekačky na trávu. Některá naše zařízení mají strunovou hlavu, kterou lze třikrát naklonit a otočit ve vodorovném a svislém směru. Toto je nejlepší způsob sečení trávy i na místech, kde selhávají jiná zařízení (např. pod lavičkami, výstupky stěn nebo mezi kameny). Na ochranu rostlin, zdí a stěn mají naše strunové sekačky ochranný nástavec.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.