Nový trávník snadno a rychle

Zahradní válec AL-KO GW 50 vám pomůže při zakládání nebo obnově vašeho trávníku. Nejprve půdu zkypřete a poté rozsetá semena zatlačte pomocí zahradního válce. Díky tomu mohou semena optimálně růst a jsou chráněna před povětrnostními vlivy, zvířaty a hmyzem. 

Více informací o zahradních válcích >

Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 119104 Skladem
2 590,00 Kč
Prod. č.: 130539 Omezené množství
6 690,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges
Výhody
Zahradní válce | Zpevňování a vytlačování půdy

Nový trávník snadný

Zpevněte půdu před setím a po zasetí zatlačte semeno na místo - aby semena trávníku zůstala tam, kde patří.

Záhradné válce | Naplnění pískem nebo vodou

Plnění podle potřeby

Zahradní válec AL-KO lze podle potřeby naplnit pískem nebo vodou. Lze dosáhnout hmotnosti 120 kg při naplnění pískem a 72 kg při naplnění vodou.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.