Záruka spokojenosti pro zákazníky AL-KO

Záruka spokojenosti pro zákazníky AL-KO

Našim zákazníkům nabízíme pouze špičkové zahradní nářadí, ale také individuální servis. Abychom zajistili, že budete naprosto spokojeni, můžete bezplatně vrátit zakoupené zahradní nářadí do 2 týdnů od nákupu na našem e-shopu.

Podmínky využití záruky spokojenosti naleznete zde. V případě dalších otázek vám rádi pomůžeme.

Robotické sekačky | Testovací týden

Proč dát přednost právě značce AL-KO

Protože AL-KO znamená kvalitní zahradní nářadí, které je vyvíjené v Německu a vyráběné v Rakousku. Již více než 40 let navrhujeme a vyvíjíme zahradní nářadí v německém městě Kötz. Zde naši inženýři navrhují inovované, moderní a technologicky pokročilé produkty, které ještě více usnadňují péči o vaší zahradu. Naše zahradní nářadí a stroje jsou navrhovány pro vaše potřeby, protože vy jste našimi zákazníky, kterým mají naše produkty bezchybně sloužit po dobu mnoha let.

Výhody, které vám zahradní nářadí a stroje AL-KO nabízí:
l Vývoj v Německu
l Výroba v Rakousku
l Více než 150 autorizovaných partnerů a servisů po celé ČR
l Záruka pro benzínové sekačky  až 6 let
l Záruka pro zahradní traktory  až 5 let
l Možnost prodloužení záruky o 1 rok


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.