Čerpání, zavlažování a zásobování užitkovou vodou v nejvyšší dokonalosti. Zdokonalte přirozené zavlažování, odvodněte vaší zahradu nebo čerpejte užitkovou vodu ze studny, pro každou potřebu máme na výběr z několika modelů čerpadel. Vyberte si...

Na našem e-shopu naleznete přesně to čerpadlo, které potřebujete ve své domácnosti a na zahradě. Pokud řešíte nezávislost na elektrické síti, přenosné čerpadlo s benzínovým motorem je správná volba. Právě benzínové čerpadlo oceníte při náhlých výpadcích proudu a živelných pohromách, stejně tak při venkovních aktivitách nebo kempování na odlehlých místech.

Všechna čerpadla mají jedno společné: jednoduchá obsluha, spolehlivost, vysoký výkon, nízkou hlučnost a nízkou spotřebu energie nebo paliva. Projděte si také širokou nabídku příslušenství, které výrazně usnadňuje každodenní používání čerpadel.

Ponorná čerpadla: Všestranná čerpadla pro čistou a kalnou vodu

Ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla

  • Flexibilní použití
  • Vhodné také pro silně znečištěnou vodu
  • Ideální pro odčerpávání a přečerpávání
  • Extrémně ploché sání až do výše 3 mm
SUB 6500 Classic

SUB 6500 Classic

Produktové číslo: 112820

1 290,00 Kč

DRAIN 20000 HD

DRAIN 20000 HD

Produktové číslo: 112836

5 190,00 Kč

TWIN 14000 Premium

TWIN 14000 Premium

Produktové číslo: 112831

3 490,00 Kč

Zahradní čerpadla: Výkonné zavlažování s vysokou účinností

Zahradní čerpadla

Domácí vodárny a automaty: Ekologické čerpání užitkové vody

Domácí vodárny a automaty

Příslušenství pro čerpadla: Příslušenství pro vodní čerpadla

Příslušenství pro čerpadla

Příslušenství

  • Originální příslušenství pro vodní techniku AL-KO
  • Přímo od výrobce
Hydrokontrola

Hydrokontrola

Produktové číslo: 112478

1 990,00 Kč


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.