Zahradní hračky pro děti v kvalitě AL-KO

Hračky na zahradu pro nejmenší zahradníky jsou skvělou volbou pro trávení společného času. Posaďte vaše dítě na šlapací traktor s přívěsem, nebo do odstrkovadla, a uvidíte rozzářený úsměv na jeho tváři a upřímnou radost. Pokud potřebujete pomocnou ruku při práci, zakupte vašim nejmenším pomocníkům mini zahradní sadu, nebo lopatku na odklízení sněhu. Dětská sekačka na trávu perfektně napodobuje zvuk sekačky a posekanou trávu ve sběrném koši. Pro spoustu nezapomenutelných zážitků s vašimi dětmi...

Více informací o zahradních hračkách pro děti >
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 112733 Skladem
390,00 Kč *
Výhody
Hraní na profese | Sekačka na trávu se zvuky sekání

Sekačka na trávu se zvuky sečení

Dětská sekačka na trávu AL-KO Mini Mower vydává zvuky sečení jako skutečná sekačka. Odřezky trávy v podobě zelených plastových trubiček jsou navíc dokonale zachyceny ve sběrném koši. To vytváří autentický pocit při zahradničení.

Hraní na profese | Ergonomický design

Maximální vstřícnost k dětem

Produkty AL-KO pro děti jsou speciálně navrženy pro potřeby našich mladých zahradnických přátel. Zaoblené rohy a hrany zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Ergonomické sedadlo AL-KO Kid Trac  zajišťuje dlouhodobou zábavu dítěte na zahradě.

Hraní na profese | Pro malé zahradníky
AL-KO pro děti - pro naše malé zahradní kamarády

Výrobky řady AL-KO pro děti jsou zaměřeny konkrétně na malé fanoušky zahrady. Bez ohledu na to, zda se jedná o šlapací traktor nebo posuvný traktor, ať už jde o dětskou sekačku na trávu nebo mini lopatu na sníh: náš online obchod se zahradním nářadím nabízí velký výběr, který vašim dětem hravě představí zahradnictví. Zvláštní pozornost věnujeme udržitelnosti našich produktů s ohledem na materiál a zpracování.

I Zaoblené rohy a hrany pro vysokou bezpečnost
I Dětský nebo mini traktor se sklopnou kapotou
I Vysoká ergonomie pro bezstarostný požitek ze zahrady
I Ergonomie a pohodlná sedadla pro bezstarostné potěšení z jízdy

Zahradní hračky od AL-KO - radost na zahradě pro vaše děti

Robustní konstrukce hraček a zaoblené rohy a hrany zaručují, že se ti nejmenší při hraní nezraní. Vysoký standard kvality a ergonomický tvar hraček AL-KO FOR KIDS činí naše výrobky jedinečnými. U našich hraček spočívá láska v detailech, protože jsou vybaveny speciálními funkcemi, díky nimž jsou obzvláště vzrušující pro ty nejmenší.

S produkty AL-KO FOR KIDS se ti nejmenší mohou cítit jako ti velcí. Zahradní hračky od AL-KO umožňují malým dětem účastnit se zahradničení. Ať už v létě nebo v zimě, AL-KO PRO DĚTI má vždy připravenu tu správnou hračku.

alist