Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 112876 Omezené množství
690,00 Kč
Prod. č.: 112877 Nedostupné
2 490,00 Kč
Prod. č.: 112733 Skladem
399,00 Kč
Prod. č.: 112875 Omezené množství
399,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges
Výhody
Hraní na profese | Sekačka na trávu se zvuky sekání

Sekačka na trávu se zvuky sečení

Dětská sekačka na trávu AL-KO Mini Mower vydává zvuky sečení jako skutečná sekačka. Odřezky trávy v podobě zelených plastových trubiček jsou navíc dokonale zachyceny ve sběrném koši. To vytváří autentický pocit při zahradničení.

Hraní na profese | Ergonomický design

Maximální vstřícnost k dětem

Produkty AL-KO pro děti jsou speciálně navrženy pro potřeby našich mladých zahradnických přátel. Zaoblené rohy a hrany zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Ergonomické sedadlo AL-KO Kid Trac  zajišťuje dlouhodobou zábavu dítěte na zahradě.

Hraní na profese | Pro malé zahradníky
AL-KO pro děti - pro naše malé zahradní kamarády

Výrobky řady AL-KO pro děti jsou zaměřeny konkrétně na malé fanoušky zahrady. Bez ohledu na to, zda se jedná o šlapací traktor nebo posuvný traktor, ať už jde o dětskou sekačku na trávu nebo mini lopatu na sníh: náš online obchod se zahradním nářadím nabízí velký výběr, který vašim dětem hravě představí zahradnictví. Zvláštní pozornost věnujeme udržitelnosti našich produktů s ohledem na materiál a zpracování.

I Zaoblené rohy a hrany pro vysokou bezpečnost
I Dětský nebo mini traktor se sklopnou kapotou
I Vysoká ergonomie pro bezstarostný požitek ze zahrady
I Ergonomie a pohodlná sedadla pro bezstarostné potěšení z jízdy

Zahradní hračky od AL-KO - radost na zahradě pro vaše děti

Robustní konstrukce hraček a zaoblené rohy a hrany zaručují, že se ti nejmenší při hraní nezraní. Vysoký standard kvality a ergonomický tvar hraček AL-KO FOR KIDS činí naše výrobky jedinečnými. U našich hraček spočívá láska v detailech, protože jsou vybaveny speciálními funkcemi, díky nimž jsou obzvláště vzrušující pro ty nejmenší.

S produkty AL-KO FOR KIDS se ti nejmenší mohou cítit jako ti velcí. Zahradní hračky od AL-KO umožňují malým dětem účastnit se zahradničení. Ať už v létě nebo v zimě, AL-KO PRO DĚTI má vždy připravenu tu správnou hračku.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.