Sečení vzrostlé trávy v nerovném terénu

Všechny naše lištové sekačky jsou osazeny výkonnými motory, které zaručují  spolehlivý provoz i v náročných podmínkách. Velmi ostré nože z tvrzené oceli sečou trávu rychle a díky pohyblivému deflektoru jsou stébla trávy rovnoměrně pokládány do strany. Práce s našimi lištovými sekačkami je pohodlná, protože jsou vybavené antivibračním systémem a ergonomickými řídítky. Velké pozemky o rozloze 2000 metrů čtverečních nejsou problém. Široké pneumatiky s terénním profilem, šnekový pohon a různé příslušenství, dělají z lištové sekačky nepostradatelného pomocníka i v zimě při odklízení sněhu.

Více informací o lištových sekačkách >
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113617 Omezené množství
23 990,00 Kč *
Výhody
Lištové sekačky | Ergonomická řídítka

Vše pod kontrolou

Ergonomicky tvarovaná řídítka jsou výškově nastavitelná a tlumená proti vibracím. Zajišťují optimální manipulaci v terénu a snadný transport.

Lištové sekačky | Žací systém lištové sekačky

Robustní do posledního detailu

Pohyblivý deflektor  a kratší vzdálenost mezi koly a lištou výrazně zlepšují žací vlastnosti lištové sekačky. Zapouzdřený unašeč na žacím ústrojí , se speciálně tvrzeným nožem EMS a výškově nastavitelnou opěrou, zajišťují menší znečištění a tak i delší životnost.

Lištové sekačky | Žací ústrojí

Oblasti použití

Lištová sekačka BM

Lištové sekačky dnes nejsou zajímavé jen pro zemědělství a lesnictví. Soukromí zahradníci je také používají stále častěji: díky pneumatikám a přednímu a volitelnému zpětnému chodu je to pohodlná sekačka. Lištové sekačky AL-KO však dokážou ještě více: S doplňkovým příslušenstvím, jako jsou sněhové radlice a sněhové řetězy, jsou tyto sekačky praktickými pomocníky i v zimní sezóně.

Profesionální lištová sekačka s prémiovým servisem

Na loukách s vysokou trávou a ekologických přírodních zahradách jsou žádané stroje, jako je tato lištová sekačka, která seče trávu stejně dobře jako husté divoké byliny.


Vyvážení  lištových sekaček je činí extrémně obratnými a usnadňuje vám sečení i na nerovném terénu. Díky pohyblivému deflektoru trávy nezůstává na krytu žádná tráva. Nože ESM tyčových sekaček AL-KO jsou speciálně kalené, a proto extrémně odolné.

Ergonomicky tvarovaná dlouhá rukojeť, výškově nastavitelná a tlumená proti vibracím, zajišťuje optimální manipulaci v terénu a snadnější přepravu. Sečení trávy je vylepšeno kratší vzdáleností mezi kolem a lištou. Kromě speciálně kalených nožů s plynule výškově nastavitelnými podpěrami se lištové sekačky AL-KO vyznačují především zapouzdřeným unašečem. Ten je méně znečistěný a zajišťuje tak delší životnost.

Lištové sekačky | Benzínová lištová sekačka
Užitečné tipy

Lištové sekačky se často používají tam, kde má přednost příroda, například v přírodních zahradách nebo na větších loukách. Speciální funkce: Na rozdíl od rotační sekačky seká sekačka trávu, aniž by ji poškodila. To znamená, že v zemědělství má trvalé místo pro pěstování pícnin.

I výškově nastavitelná ergonomická řídítka s tlumením vibrací
I díky pohyblivému deflektoru trávy již na krytu nezůstává žádná tráva
I speciálně tvrzené nože ESM pro delší životnost
I výškově nastavitelné podpěry
I zapouzdřený unašeč odolný proti znečištění

Lištová sekačka - manévrovatelná sekačka na trávu v přírodní zahradě 

Na loukách nebo v ekologických přírodních zahradách je obzvláště důležité, aby se používaly pouze vhodné stroje - například lištové sekačky AL-KO, které sekají krmivo stejně dobře jako husté divoké byliny. Díky své speciální funkčnosti jsou tím správným řešením. Naše zařízení se vyznačují vysoce kvalitní žací lištou, která seče trávu rovnoměrným pohybem tam a zpět.

To je mnohem šetrnější k stéblům trávy, než je zkracovat běžnou rotační sekačkou. To také umožňuje sekat vysokou a vlhkou trávu. Výhody lištové sekačky AL-KO: • Univerzálně použitelné a velmi obratné • Speciálně kalené nože s ochranou hran • Ekologické sečení • Mnoho robustních detailů Pomocí naší udržitelné lištové sekačky můžete přirozeně udržovat zahrady a divoké louky. Poskytněte tedy přírodě prostor k rozvoji její krásy.

alist