AL-KO je synonymum nejvyšší kvality pro zahradní nářadí. Kromě našich známých sekaček na trávu, robotických sekaček a zahradních traktorů, nabízíme kompletní řadu produktů, které využijete jak na zahradě, tak také ve vaší domácnosti. Například náš multitool v akumulátorové i benzínové variantě, zastoupí všechny práce na zahradě pouze s jedním přístrojem. Kultivátory, kombinované stroje, travní a sněhové frézy jsou ideální pro údržbu okolí vašeho domu nebo při zakládání záhonů. V naší nabídce nechybí ani elektrocentrály a užitečné vybavení na stavbu, které je praktické a odolné. A protože po práci pořádně vyhládne, můžete vaše pomocníky pozvat na grilování s legendárním grilem Masport, jedničce na Novém Zélandu.

Objevte rozsáhlou nabídku produktů AL-KO, máme pro každého něco...

Zahradní válce: Hustý trávník snadno a rychle

Zahradní válce

Zahradní válec

  • Ideální pro zasetí nového trávníku, nebo jeho obnovu
Válec Zahradní GW 50

Válec Zahradní GW 50

Produktové číslo: 119104

2 790,00 Kč

Sněhové frézy: Žádná sněhová nadílka není kalamitou

Sněhové frézy

Kombinované stroje: Jeden stroj, mnoho možností

Kombinované stroje

Kombinovaný stroj

  • Všestranný multifunkční stroj
  • Velké a terénní pneumatiky
  • Výškově nastavitelná a otočná rukojeť

AL-KO pro děti: Pro malé zahradníky

AL-KO pro děti

Dětské hračky

  • Hraní na profese
  • Zdravotně nezávadné materiály
  • Vysoká ergonomie pro bezpečné hraní
Dětská Sekačka - Minimower

Dětská Sekačka - Minimower

Produktové číslo: 112733

449,00 Kč

Elektrocentrály a generátory: Pro volný čas, nebo při výpadku proudu

Elektrocentrály a generátory

Zahradní multitool: Multitalent na zahradní práce

Zahradní multitool

Novinky: Aktuální novinky

Novinky

Novinky 2021

  • Inovativní produkty pro vaší zahradu
  • Vysoká kvalita AL-KO
  • Pro dokonalý začátek sezóny

Kultivátory: Výkonný pomocníci při kypření půdy

Kultivátory

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.