Všestranný pomocník s akumulátorovým nebo benzínovým motorem

Nezáleží na tom, jestli potřebujete pracovat na zemi nebo ve výškách. Základní křovinořez s ocelovým nožem a strunovou hlavou lze během pár vteřin přeměnit na výškový prořezávač větví a zahradní nůžky. Multifunkční zahradní nářadí AL-KO je připraveno ke každému použití na zahradě a v jejím okolí. Výkonná základní jednotka je dostupná s benzínovým nebo akumulátorovým motorem. 

Více informací o zahradním multitoolu >

Produktový filtr


Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113611 Omezené množství
1 290,00 Kč
Prod. č.: 113787 Omezené množství
7 290,00 Kč
Prod. č.: 127634 Omezené množství
6 290,00 Kč
Prod. č.: 127633 Dostupné od: 23.07.2024
1 990,00 Kč
Prod. č.: 127438 Omezené množství
2 890,00 Kč
Prod. č.: 113614 Omezené množství
1 590,00 Kč
Prod. č.: 113613 Omezené množství
2 390,00 Kč
Prod. č.: 113612 Skladem
2 390,00 Kč
Prod. č.: 113615 Omezené množství
2 090,00 Kč
Včetně 21% DPH . .
Výhody
Zahradní multitool | Mnoho možností a flexibilní použití

Jeden přístroj - mnoho možností

Sečení, řezání, stříhání nebo zastříhávání vysokého živého plotu pouze s jedním zařízením.

Zahradní multitool | AL-KO Multitool s bederním pásem BBA 40

Lehký všestranný talent

Nízká hmotnost ve spojení s ergonomickou rukojetí zajišťuje optimální manipulaci s multifunkčním nářadím. Praktické: Multifunkční nářadí Easy Flex lze kombinovat také s bateriovým pásem BBA 40.

Zahradní multitool | Multitool lze rozložit okamžitě

Okamžitě rozložený

Multitool lze v nejkratší době demontovat pro prostorově úsporné skladování nebo pohodlný transport.

Zahradní multitool | Mobilní použití

Mobilní použití

Tichý a bez otravných kabelů: multitool lze flexibilně používat.

Zahradní multitool | Použití zahradního multitoolu

Praktický pomocník pro spoustu práce

Několik funkcí v jednom zařízení: Multitools od AL-KO a solo od AL-KO vám nabízejí možnost dělat různé práce s jedním základním zařízením s mnoha různými přílohami. V závislosti na modelu jsou jako příslušenství k dispozici cívka na nitě, čepel nože, nůžky na tyče, nůžky na živé ploty nebo nůžky na živé ploty. To znamená, že multifunkční nářadí je ideálně vybaveno pro všechny oblasti použití na zahradě a v jejím okolí. Díky dělitelnému hřídeli lze multitooly okamžitě demontovat, aby se šetřilo místo nebo pohodlně přepravoval v kufru.

| Víceúčelové nářadí lze použít s kovovým ostřím nože, cívkou na vlasech, nůžkami na tyče, vysokým nůžkami na živé ploty nebo nástavcem
Výkonný křovinořez jako základní zařízení
| Na přání s bateriovým nebo benzínovým motorem
| Rozdělitelná šachta pro snadnou přepravu a skladování šetřící místo

Lineární cívka: Pro ořezávání a čištění vysoké trávy
Čepel: Pro sekání vysoké trávy a podrostu
Prořezávač tyčí: Prořezávání větviček a větví na vysokých místech stromů
Nůžky na živé ploty: pro snadné stříhání vysokých živých plotů


Náš tip: Baterie řady baterií 36 V a Energy Flex lze také použít v mnoha dalších zařízeních.

Pomocník na vaší zahradě

Multifunkční nářadí se ideálně hodí, pokud chcete na zahradě provádět různé práce. Mnoho různých funkcí v jednom zařízení: Základní zařízení s různými přílohami umožňuje provádět několik prací s jedním zahradním nářadím. Multitool s bateriovým nebo benzínovým motorem si můžete zakoupit v našem online obchodě se zahradním nářadím.

Zařízení od společnosti AL-KO jsou také vybavena ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlnou práci. Jsou v něm zabudovány ovládací prvky, což znamená, že máte nad zařízením vždy optimální kontrolu. Pohodlný ramenní popruh vám také usnadní práci. Po dokončení práce na zahradě lze řídítka z vysoce kvalitního odolného hliníku okamžitě demontovat. Multitool se snadno přepravuje a lze jej uložit prostorově úsporným způsobem.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.