Platební metody

Platební metody

V našem obchodě můžete snadno platit různými způsoby platby

Jsme si vědomi problému zabezpečení na internetu, a proto šifrujeme vaše údaje v objednávkovém procesu pomocí protokolu SSL. Data kreditních karet neukládáme.


Platba předem

Po dokončení objednávky od nás obdržíte potvrzení včetně podrobností pro vaší platbu bankovním převodem. Jakmile bude objednávková částka zaplacena na náš účet, okamžitě odesíláme objednané zboží na vámi zvolenou adresu. 

Jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky.


PayPal

PayPal vám nabízí jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. Tato platební možnost vyžaduje potvrzení vaším uživatelským jménem a heslem. Objednávku můžete dokončit na dva kliky. Ještě nemáte účet PayPal? Zaregistrujte se zdarma zde.


Kreditní karta (Master Card/VISA)

Master Card a Visa nabízejí dvoufázové ověření pro ještě bezpečnější online platby kreditní kartou. Účelem těchto metod ověřování je snížit riziko podvodu a selhání plateb v důsledku zneužití karty. Pro ověření, že transakce byla provedena oprávněným držitelem karty, je vyžadován osobní bezpečnostní kód. Při platbě se automaticky objeví okno banky, která kartu vydala. Do označeného pole vložíte osobní bezpečnostní kód, a tím se identifikujete jako právoplatný držitel karty. Proces je srovnatelný se zadáním PIN v bankomatu. Platba z vašeho účtu je provedena při dokončení objednávky. Další informace získáte kliknutím na příslušné logo poskytovatele Master Card nebo Visa.

 

Dobírka

Pokud zvolíte formu platby dobírkou, provedete platbu při doručení zásilky přepravcem. Tato služba je zpoplatněna paušálním poplatkem 30 Kč, který je vyúčtován v posledním kroku objednávkového procesu. 


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.