Praktičtí pomocníci, když sněží

S praktickými sněhovými frézami AL-KO je zdlouhavé odhazování sněhu lopatou minulostí. Všechny naše frézy jsou osazeny výkonnými motory, které pracují rychle a efektivně. V našem sortimentu naleznete malé akumulátorové frézy, střední elektrické a velké benzínové frézy, které nezaskočí ani pořádná sněhová kalamita. Výběr vhodného stroje záleží na očekávaném množství sněhu v oblasti a velikosti plochy, kterou je nutné odklidit. V závislosti na množství sněhu můžete vybírat mezi různými pracovními šířkami sněhové frézy a také mezi jednostupňovou nebo dvoustupňovou dopravní technologií. Odklízení sněhu je nyní rychlé a snadné.

Více informací o sněhových frézách >

Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 112932 Nedostupné
3 990,00 Kč
Prod. č.: 112933 Nedostupné
15 990,00 Kč
Prod. č.: 112935 Omezené množství
21 990,00 Kč
Prod. č.: 114030 Omezené množství
239,00 Kč
Prod. č.: 113591 Nedostupné
4 990,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges
Výhody
Sněhové frézy | Zimní údržba bez námahy

Bez námahy zimní údržba

U sněhových fréz AL-KO se světlou šířkou 46 až 76 cm je sníh odhazován v co nejkratším čase.

Sněhové frézy | Odklizený sníh snadno a rychle

Čistě vyčištěno

Sekací fréza, která přichází do styku se zemí, čistí chodníky a vchody do dvora bez zbytkového sněhu. Toto čisticí pádlo zároveň slouží jako pohon vpřed.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO s elektrickým startem

Snadný start

Elektrický startér 230 V (podle modelu) bez námahy spustí sněhovou frézu. Některé modely lze volitelně také spustit tahem za kabel.

Sněhové frézy | Přesné vyhazování s otočným vyhazovačem

Přesné vysunutí

Vypouštěcí komín lze ručně otáčet až o 190 stupňů. Takže sníh dopadne přesně tam, kam chcete. Podle modelu je sníh házen až do 15 m.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO se světlometem

Praktický světlomet

Některé modely jsou vybaveny světlomety - ideální pro odpratávání sněhu večer nebo brzy ráno.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO s terénními pneumatikami

Bezpečný postup

S velkými hrubými gumovými pneumatikami na benzínových sněhových frézách nebo pásových pásech (zejména u Snowline 760 TE) je zajištěna optimální trakce a snadná manévrovatelnost i v těch nejnepříznivějších podmínkách. S až 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad lze pohodlně regulovat také rychlost pohonu kol.

Sněhové frézy | Technologie dopravníků sněhových fréz

S výkonem ve sněhu

Zásadně se rozlišují sněhové frézy AL-KO s jednostupňovou nebo dvoustupňovou dopravníkovou technologií:

Jednostupňová dopravní technika 
Jednostupňové dopravní systémy představují základní úroveň a jsou to většinou sněhové frézy s elektromotory. V jediném kroku je sněh zachycen šnekem a hozen přímo přes výsypný žlab. Ve srovnání s dvoustupňovými sněhovými frézami jsou tyto elektrické sněhové frézy lehčí a kompaktnější, a proto jsou vhodné pro menší aplikace. Jsou strukturálně méně složité, a proto levnější. Ideální pro chodníky, menší vchody do dvora, když právě napadl sníh.

Dvoustupňová dopravní technologie

Tyto benzínové sněhové frézy jsou navrženy pro náročnější a náročnější práce. V první fázi hlemýžď ​​trhá povrch sněhu a sbírá sníh. Ve druhém stupni je sníh odhazován ven výsypkou druhým šnekem nebo ventilátorem. Složitější modely jsou obvykle výkonnější a mají zážehový motor, a proto jsou vhodné pro větší hloubky sněhu a křupavý sníh. Ve srovnání s jednostupňovými sněhovými frézami nabízejí tyto modely výhody, pokud jde o vymetané množství a vrhací vzdálenost.

Další rozdíl mezi jednostupňovými a dvoustupňovými modely spočívá v pohonu: Dvoustupňové sněhové frézy pohánějí kola, zatímco jednostupňové modely pohánějí čisticí pádlo.

Sněhové frézy | Komfortní sněhové frézy

Optimální pohodlí

Díky výškově nastavitelnému řídítku lze Snowline 46 E snadno a prostorově úsporně uložit. Při větším množství sněhu pomáhají sněhové frézy AL-KO výkonnému benzínovému motoru OHV a volitelnému pohonu kol. Technologie OHV umožňuje vysoký výkon při nízké spotřebě paliva díky zpětným ventilům. Příkladem toho jsou: sněhová fréza AL-KO AL-KO SnowLine 560 II, SnowLine 620 II, SnowLine 700 E a SnowLine 760 TE. Podle stavu je odhazován sníh až do 15 m pomocí otočného výsypného žlabu.

Velké, velké gumové pneumatiky a několik rychlostních stupňů vpřed a vzad zaručují snadný postup. Vyhřívané rukojeti nabízejí v závislosti na modelu další pohodlí. Díky pohonu housenek nabízí sněhová fréza 760 TE nejlepší trakci za nejnepříznivějších podmínek. Sněhové frézy AL-KO představují robustní kvalitu, která se přizpůsobí vašim potřebám. Vyberte si tu správnou sněhovou frézu AL-KO a přesvědčte se o kvalitě.

Sněhové frézy - tak snadno se dnes odpratává sníh
Z nebe padají první sněhové vločky a všem je jasné: Zima je konečně tady! Ale tak příjemná může být radost z prvního sněhu. Jakmile jsou chodníky a příjezdové cesty zasněženy, stává se zima každodenním úkolem a odklízení sněhu je na denním pořádku. Se sněhovými frézami od AL-KO je namáhavé ruční odhazování sněhu konec. Náš výběr sahá od malého zařízení až po velké benzínové sněhové frézy, které díky výkonnému motoru snadno odstraní i velké množství sněhu.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.