Produkty AL-KO

  • U objednávek do výše 1500 Kč účtujeme paušální poplatek za dopravu ve výši 150 Kč. Objednávky nad částku 1500 Kč mají dopravné zdarma (týká se maloobchodního prodeje).

Produkty solo® by AL-KO

Pokud vaše objednávka obsahuje robotickou sekačku, nebo zahradní traktor značky solo® by AL-KO, celá objednávka vám bude doručena zdarma prostřednictvím nejbližšího autorizovaného prodejce AL-KO. Podrobnosti k Prémiovému doručení jsou k dispozici přímo u produktů, které jsou speciálně označeny.

Objednávka

Doba vyřízení objednávky závisí zejména na požadovaném způsobu platby. V případě plateby prostřednictvím služby PayPal nebo platby kreditní kartou, odesíláme objednávku v pracovní dny do 24 hodin od jejího vytvoření. Objednávky, které obdržíme v pracovní dny do 10:00 hod, jsou obvykle odeslány tentýž den. Pokud platíte bankovním převodem, je zásilka expedována ihned po přijetí této platby na náš účet. Aktuální stav vaší objednávky můžete kdykoliv zkontrolovat online. Přihlaste se do vašeho účtu a ihned zjistíte, zda je vaše objednávka zpracována, nebo zda již byla expedována přes doručovací službu.

Přeprava

Objednávky přepravujeme pouze na území České republiky.

Abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné služby, pověřili jsme renomované poskytovatele přepravních služeb. Zásilky do celkové hmotnosti 40 kg vám doručí společnost DPD jako balík. Zásilky s hmotností 40 kg a více vám budou doručeny jako spediční zásilka. Po odeslání objednávky z našeho skladu, obdržíte číslo ke sledování vaší zásilky. Tak máte přehled, kde se vaše zásilka zrovna nachází a kdy vám ji přepravce doručí. 

Závozy

Všechny zásilky jsou doručovány společností DPD v pracovní dny od pondělí do pátku. Zásilky nad 40 kg vám budou dopraveny až na hranici vašeho pozemku, případně ke vstupním dveřím bytového domu. Berte na vědomí, že žádný přepravní partner nemůže vybalovat, instalovat, nebo sestavovat doručené produkty. Při zadávání objednávky nezapomeňte uvést vaše telefonní číslo, na kterém bude k zastižení, abychom s vámi mohli domluvit přesný termín doručení. Doručení probíhá ve všední dny od 8:00 hod až do 18:00 hod. Pokud vám nedorazí oznámení o vaší zásilce do 3 pracovních dnů od vytvoření objednávky, kontaktujte náš zákaznický servis.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.