Při péči o zahradu, stejně tak při údržbě parků a krajiny, záleží na vhodně zvoleném zahradním nářadí. Kácení stromů a následné zpracování dřeva usnadní výkonná řetězová pila, tvarování živého plotu zase pořádně nabroušené zahradní nůžky. Profesionálové a hobby zahradníci rádi sáhnou po zahradním nářadí AL-KO. Díky své kvalitě, kterou potvrdila řada zkušebních ústavů, obstojí naše produkty i v náročných podmínkách. Nedělejte kompromisy a vyberte si zahradní přístroj, který bude vhodný přímo pro vás.

Řetězové pily: Řezání větví a příprava palivového dřeva

Řetězové pily

Nůžky na živý plot a křoviny: Skvělá ergonomie pro přesné stríhání

Nůžky na živý plot a křoviny

Vysavače a foukače listí: Jednoduše odfouknete nebo vysajete listy a zbytky trávy

Vysavače a foukače listí

Motorové pily a příslušenství: Příslušenství pro řetězové pily

Motorové pily a příslušenství

Příslušenství

  • Náhradní díly pro řetězové pily
  • Špičkové vybavení
  • Nejvyšší nároky na kvalitu

Štípače dřeva: Příprava palivového dřeva

Štípače dřeva

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.