Špičková péče pro váš trávník

Se zahradními traktory AL-KO a solo® by AL-KO je práce na zahradě opravdovým zážitkem. Nechte se přesvědčit kvalitou a přednostmi našich špičkových traktorů. Osvědčené čtyřtaktní motory a šířka záběru až 125 cm dělají ze zahradních traktorů nepostradatelné pomocníky pro jakoukoliv činnost na zahradě a v jejím okolí od jara do zimy. Jakmile usednete za volant, ihned pocítíte, jak pohodlná a příjemná může být práce s našim zahradním traktorem. Jednoduše otočte klíčkem a sešlápněte plyn. Široké pneumatiky, měkčený volant a přehledně rozmístěné ovládací prvky zaručují přesné ovládání a dokonalé výsledky. Všechny zahradní traktory AL-KO a solo® by AL-KO jsou vyvíjeny inženýry v Německu a vyráběny v rakouském závodě v Obdachu.

Více informací o zahradních traktorech >

Produktový filtrPočet nalezených produktů
Prod. č.: 123014 Nedostupné
61 990,00 Kč
Prod. č.: 127486 Omezené množství
42 990,00 Kč
Prod. č.: 127487 Nedostupné
48 990,00 Kč
Prod. č.: 127689 Nedostupné
66 590,00 Kč
Prod. č.: 127705 Nedostupné
73 990,00 Kč
Prod. č.: 127418 Nedostupné
65 990,00 Kč
Prod. č.: 123013 Nedostupné
61 490,00 Kč
Prod. č.: 127724 Nedostupné
67 490,00 Kč
Prod. č.: 127685 Nedostupné
59 990,00 Kč
Prod. č.: 127726 Nedostupné
78 990,00 Kč
Prod. č.: 127712 Nedostupné
90 990,00 Kč
Prod. č.: 127708 Nedostupné
98 990,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges
Výhody
Zahradní traktory | Žací ústrojí

Žací ústrojí

Žací ústrojí s kuličkovými ložisky a tlumené vibracemi. Ideální pro sekání blízko okrajů. U některých modelů jej lze volitelně převést na mulčovací funkci.

Zahradní traktory | Ergonomický posed

Komfortní práce

Nízká opěrka nohou, ergonomická pracovní poloha a velkorysý prostor pro nohy umožňují pohodlné sečení bez únavy i po dlouhou dobu.

Zahradní traktory | Široké pneumatiky

Široké pneumatiky pro optimální trakci

Široké pneumatiky travních traktorů a sekaček na trávu AL-KO umožňují optimální jízdu i v obtížném terénu a vyhýbají se vyjetým kolejím na zahradě.

Zahradní traktory | Nastavení výšky sečení

Nastavení výšky sečení 

Díky centrálnímu nastavení výšky sečení dosáhnete dokonalých výsledků sečení za chvilku. Pomocí páky můžete snadno a jednoduše nastavit správnou výšku sekání.

Zahradní traktory | Vyprazdňování sběrného koše

Velkokapacitní sběrný koš

Akustický signál vám řekne, kdy je box plný. Krabice se poté vyprázdní pomocí teleskopické páky nebo stisknutím tlačítka.

Zahradní traktory | Přehledný kokpit

Snadná obsluha

Všechny ovládací prvky na našich travních traktorech a sekačkách jsou umístěny tak, aby je bylo možné optimálně ovládat ze sedadla řidiče. Díky přehlednému elektronickému displeji u některých modelů máte vždy přehled o provozních hodinách, stavu nabití baterie, rezervě paliva nebo příslušných bezpečnostních funkcích.

Zahradní traktory | Hydrostatický pohon s přilehlými pedály

Hydrostatický pohon s nožním pedálem

Pro nejlepší zážitek z jízdy i v nejnáročnějších situacích. Pedály pro jízdu vpřed a vzad u traktorů AL-KO na trávu jsou hned vedle sebe.

Zahradní traktory | Vzduchem chlazený motor AL-KO

Spolehlivý výkon

Výkonný motor zajišťuje efektivní a rychlou práci na velkých plochách. Na mnoha sekačkách používáme vysoce kvalitní vzduchem chlazené motory Briggs & Stratton Intek. Jsou extrémně odolné a spolehlivé. A to s každodenním a náročným používáním.

Zahradní traktory | Patentovaný volnoběhový mechanismus AL-KO

Patentovaný volnoběžný mechanismus k ochraně převodovky

Díky speciální mechanice našich traktorů je pedál plynu při brzdění vypnutý. To chrání převodovku a prodlužuje životnost.

Zahradní traktory | Odolný rám vyrobený v Rakousku

Patentovaný rám

Odolné a robustní rámy travních traktorů AL-KO jsou vyráběny v naší rakouské továrně.

Zahradní traktory | Jednoduše vyměňte sekačku

Snadné vyjmutí sekačky

Sekačku lze vyjmout během několika minut - ideální pro čištění, výměnu nožů nebo přestavbu na žací ústrojí AL-KO s vysokou trávou.

Zahradní traktory | Zahradní traktor AL-KO se sněhovým pluhem pro odklízení sněhu

Multitalent

Se sněhovým pluhem lze trávníkový traktor AL-KO použít také k odklízení sněhu v zimě. Objevte další rozsáhlé příslušenství pro zahradní traktory.

Nechte se inspirovat našimi videi

Zahradní traktory | Zahradní traktor v akci

Užitečné tipy

Srovnatelné s vozem prvotřídní třídy nabízejí trávníkové traktory AL-KO maximální pohodlí a kvalitu. A sekačky nabízejí maximální jízdní komfort i v obtížném terénu.

Široká nabídka nabízí to správné zařízení pro každého. Od šířky záběru od 92 cm do 125 cm, pro jezdce dokonce od 62 cm, 1 nebo 2 válce, a v nejrůznějších variantách vybavení.

| Výkonné čtyřtaktní motory
| Velké záchytné boxy, které lze snadno vyprázdnit - s akustickým signálem hladiny
|
Hluboký krok a spousta prostoru pro nohy
| Široké pneumatiky pro přilnavost k trávníku
|
Vnější tryska nádrže
| Pedály vpřed a vzad uspořádané vedle sebe

Zahradní sekačky a zahradní traktory od AL-KO: Čistá radost z jízdy  

Nastupte, posaďte se, odjeďte, bavte se. Hluboký schod, dostatek prostoru pro nohy, nastavitelné sedadlo a snadno přístupné ovládací prvky udělají sečení radost. Jednou z kvalitativních vlastností našich sekaček na trávu je také prostorový rám, který zajišťuje maximální stabilitu a nejlepší jízdní vlastnosti. To znamená, že i v obtížném terénu jste vždy v bezpečí a pohodlí. Nízké těžiště minimalizuje riziko převrácení a umožňuje sečení s traktorem na trávu i na svazích.

Mimořádně široké pneumatiky a jedno nebo dvouválcový čtyřtaktní motor poskytují dostatek výkonu a rychlosti. Za soumraku nebo ve velmi stinném terénu u mnoha modelů jednoduše zapnete jasné xenonové světlomety. Ať už se jedná o ovladatelný základní model s nejlepším poměrem ceny a výkonu, nebo o pohonnou jednotku s velkým výkonem pod kapotou: Jednoduše si objednejte travní traktor dle vašeho výběru ze solo od AL-KO a odborník jej dodá na vaše zahrada připravena k použití. Můžete se spolehnout na osvědčený standard AL-KO pro prvotřídní servis a záruku.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.