Výkonní pomocníci při obdělávání půdy

S našimi obratnými kultivátory nakypříte půdu a připravíte jí tak sazbu rostlin a semen bez zbytečné únavy a namožených zad. Kultivátory lze využít i pro zapracování drceného materiálu, kompostu nebo hnojiva do půdy, aby byla následně bohatá na živiny. Výkonné motory si hladce poradí i s těžkou a hutnou zeminou. Ergonomické rukojeti usnadňují manipulaci a zrychlují práci na zahradě.

Více informací o kultivátorech >
Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113977 Nedostupné
1 190,00 Kč *
Prod. č.: 113971 Nedostupné
13 990,00 Kč *
Prod. č.: 113969 Nedostupné
8 490,00 Kč *
Prod. č.: 113928 Nedostupné
2 590,00 Kč *
Prod. č.: 113973 Nedostupné
659,00 Kč *
*Včetně 21% DPH Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
Výhody
Kultivátory | Bezpečnostní ruční páka AL-KO

Více bezpečnosti

Neúmyslnému otočení kultivátoru zabrání bezpečnostní ruční páčky.

Kultivátory | Ergonomická dlouhá rukojeť

Ergonomická práce

Řidítka, která lze individuálně přizpůsobit jakékoli výšce obsluhy, zajišťují uvolněnou práci bez únavy. Možnost otočení rukojeti do strany (MH 4005 R / 5007 R) také umožňuje pracovat bez šlapání na již zkypřenou oblast.

Kultivátory | Řezací nůž AL-KO pro jemnou drobivou zeminu

Jemná drobivá půda

Speciálně tvarované kypřící nože v kombinaci s výkonnými motory zaručují účinné a drobivé zpracování půdy.

Kultivátory | Užitečné tipy pro kultivátory

Užitečné tipy

Kultivátory AL-KO kypří a připravují půdu k setí díky výkonným benzínovým motorům a čtyřem kypřícím nožům. Tato koncentrovaná síla je zvládnutelná s malou únavou díky vynikající ergonomii.


Další výhody:
| Manévrovatelné kultivátory pro kypření půdy a přípravu k setí
Nenahraditelný pomocník pro každého majitele užitkové zahrady
Pro práci na polích, humusovém hnojivu nebo rašelině
Aktivně pracující kypřící nože
Bezpečné zapnutí kypřících nožů díky bezpečnostní ruční páčce
Ergonomická práce díky výškově nastavitelným madlům
| Vodící lišta díky které stroj spolehlivě zůstává ve své dráze
| Silný tah i na tvrdé nebo těžké jílovité půdě
Snadné manévrování díky zpátečce závislé na modelu


Vrchol: komfortní zpátečka

Některé z našich kultivátorů mají zpátečku. To vám umožňuje změnit směr, což zvyšuje mobilitu a manévrovatelnost stroje. Manévrovatelnost ojí v kombinaci s výkonnými motory a ergonomickými vodicími madly vytváří perfektní podmínky pro kypření půdy ve vaší zahradě. Tvrzené kypřící nože se spolehlivě propracují jakoukoli půdou a přemění ji na jemnou, drobivou zeminu, která je poté připravena k přijetí nových sazenic nebo nových semen. Ušetřete si starosti s kypřením zahradní půdy pomocí rýčů a dalšího ručního zahradnického nářadí.


Výběr profesionálních zahradníků: motorový kultivátor 7505VRsolo® by AL-KO
Ať už velké nebo malé plochy, těžké nebo sypké půdy - s pracovní hloubkou až 15 cm a šířkou záběru až 75 cm, je tato motorová plečka nepostradatelným pomocníkem při údržbě užitkové zahrady. Nejenže vypadá dobře, ale také skvěle padne do ruky a navíc je motorový kultivátor 7505 VR vybaven dvěma rychlostními stupni vpřed a jedním vzad.

Kultivátory | Manipulace s kultivátorem

Manipulace s kultivátorem

Používání našich kultivátorů je velmi snadné. Následující tipy zefektivní práci s tímto praktickým pomocníkem v zahradě.

| Použití: Typickým použitím je příprava secího lůžka. To lze s radličkou AL-KO provést velmi rychle, zatímco s rýčem a motykou by to trvalo hodiny. Radličku lze velmi dobře použít také k odstraňování plevele.

| Technika: Naše kultivátory mají výkonný benzínový motor, který pohání čtyři kypřící nože. Kypřící nože jsou poháněny vpřed zaoráváním se do země. Přitom táhnou celé zařízení dopředu a zahradníkovi stačí pouze vést správným směrem.

| Příprava půdy a hnojení: Speciálně tvarované kypřící nože rozorávají půdu, ve které se pak do půdy zapracuje hnojivo, semena atd.

| Nastavení hloubky plečky: Hloubka frézování se nastavuje zadním čelem. Musí být nastavena správná hloubka nastavení v závislosti na typu půdy a vlhkosti půdy.

Stroje na zpracování půdy orají každou půdu

Kultivátory (toto je nejběžnější termín) se také někdy označuje jako pluh, plečka nebo radlice. Je to v podstatě totéž: motorizovaná motyka, která je vybavena řídítky, příležitostně hřebenovým pluhem a vodícím kolem.

Kultivátory AL-KO vám usnadní práci na užitkové zahradě. Pro sklizeň s vysokým výnosem je nutná dobře připravená a výživná půda, kterou můžete snadno a pohodlně udržovat pomocí našich kultivátorů.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.