Zbavte se zahradního odpadu snadno a rychle


Vaše zahrada vyžaduje stálou péči. Pravidelné stříhání živých plotů a keřů, zařezávání větví a řezání stromů, to je také hodně zahradního odpadu. Řešením jdou naše zahradní drtiče. Díky jedinečné technologii nožového nebo válcového ústrojí, jsou tyto drtiče užitečné při zpracování větví a větviček, které by se jinak hromadily v koutu zahrady. Inovativní mechanismus, stabilní konstrukce a velký sběrný koš oceníte i při péči o opravdu velkou zahradu. Bezpečnost je pro nás v AL-KO jednou z nejvyšších priorit: Jakmile odstraníte sběrný koš, drtič se automaticky vypne. Díky robustnímu zahradnímu drtiči AL-KO je práce rychle hotová, a vy máte spoustu času si svou zahradu náležitě užít.

Více informací o zahradních drtičích >
Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113873 Omezené množství
6 990,00 Kč *
Prod. č.: 119684 Nedostupné
14 990,00 Kč *
Prod. č.: 113871 Omezené množství
3 890,00 Kč *
Prod. č.: 113872 Skladem
5 990,00 Kč *
*Včetně 21% DPH Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní drtiče | Extra velký podavač

Velký podávací otvor

Díky velkému podávacímu otvoru a prostornému sběrnému koši, lze pohodlně zpracovat i větší množství větví a keřů. Integrovaná rukojeť usnadňuje přepravu.

Zahradní drtiče | Objemný sběrný koš

Objemný sběrný koš

Objemný sběrný koš je nejen stabilní, ale také ideální na přepravu nasekaného materiálu. Integrovaný uzávěr zaručuje maximální bezpečnost při provozu.

Zahradní drtiče | Bezpečná a stabilní konstrukce

Stabilní konstrukce

Široký podvozek a velká protiskluzová kola XXL zajišťují stabilní postoj a dobrou manipulaci při zpracování zahradního odpadu.

Zahradní drtiče | Precizní drtící mechanismus

Precizní drtící mechanismus

Výkonné drtící ústrojí s přídavným nožem na předdrcení zajišťuje rychlejší zpracování větví, vylepšenou funkci podavače a efektivní provoz - v závislosti na konkrétním modelu zahradního drtiče.

Zahradní drtiče | Samostatný otvor na větve

Samostatný podavač

Kromě velkého hlavního podavače, nabízí některé naše modely také samostatný boční otvor pro větve o síle 45 mm. 

Zahradní drtiče | Tipy a triky při zpracování větví

Užitečné tipy a triky

Pro mnoho zahradníků je sekačka standardním nástrojem: zajišťuje, aby se větve a živé ploty / zelené řízky snadno staly užitečným kompostem, který můžete znovu použít na zahradě. Externí likvidace není nutná.

Nože nebo válec?

V závislosti na požadavcích je vyžadován sekací nůž nebo váleček. Zatímco sekací nůž je ideální pro dřevnatý a listnatý zahradní odpad a jeho nasekaný materiál je ideální například pro zakrytí postelí, válečkový sekací stroj je spíše sekačkou pro „hrubé“: jeho nasekaný materiál je takřka rozdrcený mezi válcem a protidoskou, která způsobí hnilobu kompostu, se zrychlí.

Bezpečné postavení
V závislosti na sekaném materiálu působí během sekání silné síly. To znamená, než se začnete ujistit, že je váš vrtulník opravdu stabilní.

Co lze a co nelze sekat?
Sekačka je ideální pro drcení větví, živých plotů, dlouhých stonků, tvrdých nebo již vysušených stonků květin, keřů, keřů a odřezků stromů. V ideálním případě jsou větve rozdrceny krátce po řezu, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

Vložte nasekaný materiál správně
Nasekaný materiál podávejte pouze tehdy, když je přístroj již zapnutý. Nasekaný nasekaný materiál je nasáván. Měkký nasekaný materiál by měl být vždy zpracováván střídavě s větvemi, aby se zabránilo ucpání sekacího nože. Zatlačte pouze tolik nasekaného materiálu, aby se násypka podavače nezanášela. Držte se silných větví, jinak by došlo k přetížení motoru.

Při sekání buďte opatrní
Při sekání buďte opatrní. Válečky a nože mohou být nebezpečné. Doporučujeme nosit ochranné brýle, protože při sekání větví mohou části létat. Oblečení musí být funkční (přiléhavé) a nesmí mu bránit; dlouhé vlasy by měly být v ideálním případě zajištěny síťkou na vlasy.

Nůž
Čepel nože by měla být samozřejmě vždy ostrá, aby byla zajištěna optimální práce. Nože pravidelně kontrolujte a v případě potřeby je vyměňte. Náhradní čepele najdete také v internetovém obchodě AL-KO.


Údržba drtiče

Stroj by měl být vyčištěn (samozřejmě nejprve odpojen od zdroje napájení) a umístěn na suchém místě. Nečistěte skartovač pod tekoucí vodou nebo pod vysokým tlakem a nepoužívejte čisticí prostředky ani rozpouštědla. Použijte měkký kartáč nebo hadr.

Zahradní drtiče |Rozdrcený materiál z větví a keřů

Informace k zahradním drtičům AL-KO

Když má dojít k jarnímu nebo letnímu prořezávání stromů, živých plotů a keřů, znamená to ve velké zahradě hodně práce. Naše drtiče toho za vás udělají hodně. Protože vám pomohou snadno rozřezat větve a jiný zahradní odpad. Kromě vysokého výkonu zahradní drtiče od AL-KO přesvědčí také vysokou úrovní uživatelského komfortu a vysokými bezpečnostními standardy. Nakupujte online hned teď!


Zahradní drtič solo® by AL-KO TCS Duotec:
| Inovativní drtící mechanismus s kvalitními noži
| Samostatný postranní podavač pro větve s Ø 40 mm
| XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadnou přepravu
| Velký sběrný koš a vylepšená funkce podavače
| Šoroký podvozek pro bezpečné stání

Zahradní drtič AL-KO Easy Crush:

|
Vícenásobný vítěz nezávislých testů
| Vysoký výkon díky motoru s příkonem 2800 W
| Stabilní konstrukce s XL kol koly pro bezpečnou manipulaci
|
Včetně příslušenství pro bezpečné zatlačování drceného materiálu

Efektivně kompostujte díky zahradnímu drtiči na zpracování odpadu

Všechny naše drtiče se vyznačují jednoduchým, pohodlným a bezpečným používáním. Kvalitní vlastnosti: stabilní provedení pro bezpečný stojan, výkonné elektromotory pro napětí 230 V a vysoké napětí. Kromě toho používáme přesné nože, široký podvozek pro mobilitu a stabilitu a protiskluzová kola XL pro snadný postup i na nerovném a svažitém terénu.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.