Všestranná čerpadla pro čistou a kalnou vodu

Ponorná čerpadla AL-KO na čistou a kalnou vodu jsou velmi univerzální a zvládnou vysoký průtok vody. Jejich předností je možnost plošného odsávání až do výšky hladiny 3 mm, což především oceníte při odčerpávání vody z bazénu, zásobníku na vodu, nebo ze zatopeného sklepa. Zatímco čerpadla na čistou vodu lze použít v bazénech, plaveckých jezírkách a fontánách, čerpadla na kalnou vodu jsou vhodné na odčerpávání znečištěné vody o zrnitosti až 30 mm. Vhodné pro vás může být také tlakové čerpadlo do vrtaných studní, které dosahuje extrémní hodnoty dopravní výšky až 55 m. V naší nabídce naleznete také kombinované modely, se kterými můžete snadno čerpat čistou i kalnou vodu. Předností ponorných čerpadel AL-KO je především vysoký tlak, dopravní rychlost a objem čerpané vody za hodinu.

Více informací o ponorných čerpadlech >

Produktový filtr
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 112831 Dostupné od: 23.07.2024
3 490,00 Kč
Prod. č.: 112836 Dostupné od: 23.07.2024
5 190,00 Kč
Prod. č.: 113883 Dostupné od: 19.07.2024
4 990,00 Kč
Prod. č.: 113470 Dostupné od: 19.06.2024
6 490,00 Kč
Prod. č.: 112820 Dostupné od: 23.07.2024
1 290,00 Kč
Prod. č.: 113884 Dostupné od: 22.07.2024
3 990,00 Kč
Prod. č.: 112828 Omezené množství
3 990,00 Kč
Prod. č.: 112821 Skladem
1 490,00 Kč
Prod. č.: 112827 Dostupné od: 23.07.2024
3 390,00 Kč
Prod. č.: 112826 Omezené množství
2 390,00 Kč
Prod. č.: 113961 Dostupné od: 23.07.2024
1 590,00 Kč
Prod. č.: 113962 Dostupné od: 22.07.2024
1 690,00 Kč
Včetně 21% DPH . .
Výhody
Ponorná čerpadla | Flexibilní použití

Flexibilní použití

Od provozu jednoduchého postřikovače trávníku přes zásobování složitých zavlažovacích systémů až po automatické zásobování užitkovou vodou ve spojení s hydrocontrolem - ponorná tlaková čerpadla AL-KO kombinují výhody zahradních a ponorných čerpadel v jednom zařízení.

Ponorná čerpadla | Perfektní vybavení

Perfektní vybavení

Čerpadla na odpadní vodu AL-KO jsou vybavena plovákovým spínačem pro automatické zapínání a vypínání, stejně jako 90 stupňové úhlové připojení a kombinovanou vsuvkou pro běžné velikosti hadic.

Ponorná čerpadla | Spolehlivost a trvanlivost

Spolehlivá z dlouhodobého hlediska

Díky stabilní a robustní konstrukci s několika těsnicími sadami a použití materiálů bez koroze jsou čerpadla na odpadní vodu AL-KO také ideální pro extrémní požadavky. To zaručuje dlouhou životnost.

Ponorná čerpadla | Motor a funkce

Kvalitní zpracování

Díky robustním a nerezovým pojezdovým hřídelům, trvale mazaným a bezúdržbovým kuličkovým ložiskům, pevným trojitým těsněním a stabilním pouzdrům jsou ponorná čerpadla AL-KO obzvláště odolná a spolehlivá.

Ponorná čerpadla | Optimální regulace úrovně

Optimální regulace úrovně

S volně nastavitelným držákem pro polohování plovákového spínače můžete rychle a snadno určit hladinu vody a automaticky vypnout čerpadlo.

Ponorná čerpadla | Spolehlivá a všestranná

Spolehlivá a všestranná

Jednoduchým nastavením patky čerpadla nabízejí dvojitá ponorná čerpadla AL-KO všechny výhody čerpadel na špinavou a čistou vodu v jednom zařízení, počínaje rychlým odčerpáním špinavé vody s prodlouženou patkou čerpadla a odstraněním zbytkové vody v režimu mělkého sání.

Ponorná čerpadla | Produktové řady
Ponorná čerpadla

Spolehlivé, výkonné a vhodné pro různé typy sání: to jsou kvalitativní charakteristiky ponorných čerpadel AL-KO. Používají se k odvodnění a zavlažování a podporují čistou i silně znečištěnou vodu. Kromě použití v zahradě můžete také použít naše čerpadla na čistou a špinavou vodu v suterénu k vysávání zaplavených oblastí. Díky svému vysokému výkonu jsou dokonce schopni zvládnout extrémní požadavky.

Testováno a nalezeno známkou „velmi dobré“: Ponorné čerpadlo AL-KO TWIN 14000 Premium , Heimwerker Praxis (02/2016): velmi dobré (1,3)

U nás najdete:

| Univerzální ponorná čerpadla
Kombinovaná čerpadla pro každý typ vody. Bez ohledu na to, zda se jedná o špinavou nebo čistou vodu.

| Čerpadla na čistou vodu 
Robustní čerpadlo na čistou vodu s funkcí plochého sání.


| Ponorná čerpadla na kalnou vodu 
Díky velkému vstupnímu otvoru jej lze použít také pro silně znečištěnou vodu.

| Ponorná tlaková / hlubinná čerpadla
Dva v jednom: zahradní a ponorná čerpadla.


Ponorná čerpadla | Použití

Správné čerpadlo pro vaše potřeby

Univerzální čerpadla
| Robustní, šikovný a výkonný
| Možnost plochého sání
| Vhodný také pro úzké hřídele. Model s integrovaným plovákovým spínačem.
| Snadné nastavení patky pumpy pro přepnutí ze špinavé na čistou vodu.

Ponorná čerpadla na čistou vodu
| S dopravním výkonem až 10 500 l / h
| Ideální pro čerpání vody z bazénů, cisteren a studní
| Ploché sání do 3 mm (v závislosti na modelu)

Ponorná kalová čerpadla 
| Výkonný a solidní
| Vysoký průtok až 12 000 l / h
| Včetně univerzálního úhlového připojení
| Velikost zrna až 30 mm

Ponorná tlaková / hlubinná čerpadla
| Velké průtoky při vysokém tlaku
| Vícestupňové pohony čerpadel
| Bezúdržbové motory s tepelnou ochranou

Všestranná ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla pracují podle takzvaného „odstředivého principu“: voda se prostřednictvím sacího otvoru dostává k oběžnému kolu poháněnému motorem v části nesoucí vodu. Nasátou vodu dopravují oběžná kola. Rozlišují se drenážní čerpadla, která vytvářejí pouze nízký tlak a odvádějí velké množství vody, z ponorných tlakových čerpadel. Vytvářejí dostatečný tlak pro zavlažování nebo pro čerpání do větších výšek, například dokonce do vyšších pater.

Zvláštním případem jsou čerpadla na špinavou vodu: kromě vody musí také přemisťovat částice nečistot. To významně zvyšuje namáhání materiálu a výkon motoru. Díky geometrii vírového oběžného kola model ponorného čerpadla DRAIN 20000 HD snadno zvládá i silně znečištěnou vodu s 5 procenty plovoucího odpadu a velikostí zrn do 38 mm.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.