Praktické ruční sekačky pro dokonalý golfový trávník

Naše vřetenové sekačky snadno a rychle posekají malé pozemky, předzahrádky a okrasné trávníky až do velikosti 250 metrů čtverečních. Nespornou výhodou těchto sekaček je nezávislost na elektřině ani benzínu a jsou vždy připravené pro práci. Díky jedné ose kol s XL pneumatikami, jsou vřetenové sekačky mimořádně obratné v každém terénu. Designově povedená konstrukce a speciální gumový nárazník zase chrání sekačku před poškozením. Kompaktní velikost a nízká hmotnost zaručuje bezproblémovou manipulaci a přepravu. Vřetenové sekačky AL-KO jsou správnou volbou pro pohodlnou, tichou a ekologickou péči o váš trávník.

Více informací o vřetenových sekačkách >

Produktový filtr


Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113865 Dostupné od: 21.06.2024
1 690,00 Kč
Prod. č.: 113866 Dostupné od: 23.07.2024
2 390,00 Kč
Prod. č.: 113868 Omezené množství
790,00 Kč
Prod. č.: 113869 Omezené množství
799,00 Kč
Včetně 21% DPH . .
Výhody
AL-KO Vřetenové sekačky | Manévrovatelné na trávníku

Manévrovatelnost

Jednoosé vedení vřetenové sekačky AL-KO zaručuje extrémní manévrovatelnost a pohodlné vyrovnání nerovností v terénu.

AL-KO Vřetenové sekačky | Speciální žací ústrojí

Speciální vřeteno

Vysoce kvalitní žací vřeteno s 5 noži ze speciální kalené oceli, zajišťuje dokonalý řez stébla trávy a rovnoměrné naplnění sběrného koše. 

AL-KO Vřetenové sekačky | Funkční design

Funkční design

Lehká a robustní konstrukce v novém designu a novými širokými pneumatikami XL. Gumový nárazník chrání tělo sekačky před nárazy a poškrábáním.

AL-KO Vřetenové sekačky | Užitečné tipy
Užitečné tipy

Přesný řez, neexistuje jiný způsob, jak popsat dokonalé výsledky sečení s vřetenovou sekačkou AL-KO. Toho jsme docílili pomocí speciální technologii, kdy vřeteno a nůž se při otáčení vzájemně nedotýkají.

Všech pět nožů na vřetenu je vyrobeno ze speciální kalené oceli a lze je výškově nastavit. Tato technika je velmi šetrná k trávníků a výsledek vytváří dojem posečené trávy nůžkami.

Náš tip: Při nákupu si objednejte také sběrný koš pro vřetenové sekačky.

AL-KO Vřetenové sekačky | Tipy a triky

Tipy & Triky

Terén
Jak je typické pro anglický trávník nebo golfové hřiště, měl by být trávník co nejrovnější pro nízkou výšku sečení.

Údržba vřetenovou sekačkou
Pokud chcete přejít z klasické sekačky na vřetenovou, doporučujeme postupně snižovat výšku sečení, aby měl trávník dostatek času na tuto změnu.

Pravidelná péče
S vřetenovou sekačkou byste měli sekat častěji, obvykle jedenkrát týdně. Pokud je výška trávy větší než 10 cm, sečení se stává obtížnějším.


| Denní čas
Nejlepší je sekat s vřetenovou sekačkou ráno, když je trávník stále vlhký od rosy.

| Závlaha
Časté sekání zapříčiňuje zvýšenou spotřebu vody pro stébla trávy. Trávník by měl být pravidelně zavlažován.


Vřetenová sekačka: golfový trávník na vaší vlastní zahradě 

Vřetenové sekačky jsou mezi sekačkami ověřenou klasikou - jsou šikovné a efektivní. Navíc fungují bez elektřiny nebo benzínu a stříhají rychle a velmi přesně. Proto se používají, často jako motorizovaná varianta, pro údržbu golfových hřišť, sportovních hřišť a parků.  

Jako ručně tlačená verze, je vřetenová sekačka AL-KO tou nejlepší alternativou pro péči o menší trávník. Se speciální žací technologií bezdotykového řezu je váš trávník posekaný tak dokonale, jako byste stříhali nůžkami. Stručně řečeno: pokud chcete svěže zelený a hustý trávník jako na golfovém hřišti, vřetenová sekačka je tou správnou volbou.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.