Jeden akumulátor - Mnoho možností


Objevte neomezenou flexibilitu pohybu s možností napájet všechna vaše zařízení řady Energy Flex 36V ze stejného akumulátoru. Představujeme vám nejvyšší výkon maximální účinnosti bezdrátových zařízení, která nejen zajišťují efektivitu, ale jsou také ergonomická a šetrná k životnímu prostředí.

Zažijte novou dimenzi práce na zahradě


Jeden akumulátor pro všechny náročné úkoly – ať už sekání trávy, stříhání živých plotů nebo řezání stromů. Výkonný lithium-iontový akumulátor AL-KO 36 V vám poskytne maximální výkon při práci na zahradě. Jedná se o řadu nářadí pro nejnáročnější milovníky zeleně.


Integrace provozu zařízení s aplikací AL-KO inTOUCH je zárukou zcela nové úrovně komunikace se strojem


Lehké a výkonné akumulátorové články zajišťují dlouhou a pohodlnou práci


Sekačky AL-KO 36 V jsou vybaveny mulčovací funkcí, která pomáhá pečovat o trávník


Chytrá zařízení vyrobená profesionály pro profesionály

v rámci naší nejnovější akce můžete využít mimořádnou příležitost k nákupu sady 36V zařízení a navíc získat 50% slevu na další akumulátor.
Je to skvělá příležitost, jak upgradovat své nástroje a získat více energie do práce!
Akce se vztahuje na přístroje zakoupené u autorizovaných prodejců AL-KO a to, jak v sadě s akumulátorem a nabíječkou,
tak výrobky zakoupené jednotlivě.

NABÍDKA VÝROBKŮ AL-KO


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.