Registrace produktu AL-KO 36V

Děkujeme, že jste si vybrali produkty AL-KO 36V. Jsme předsvědčeni, že budete s naším zahradním nářadím opravdu spokojeni.

Registraci Vašeho produktu AL-KO 36V pro získání slevy na druhý akumulátor můžete provést jednoduše na našich webových stránkách pomocí formuláře níže.

Online registrací potvrzujete své vlastnictví a zjednodušíte si užívání různých aplikací, nebo zpracování záručních reklamací. Samozřejmě respektujeme a chráníme vaše informace a soukromí, proto s nimi zacházíme s naprostou důvěrností. Za žádných okolností nebudeme s vašimi údaji obchodovat, prodávat, distribuovat nebo zpřístupňovat třetím stranám. Kdykoliv nás můžete požádat o odstranění vašich informací z databáze.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.