Benzínová řetězová pila SOLO 6656

Produktové číslo: 127522 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktní řetězová pila pro profesionální použití v lese a na zahradě
  • Silný benzínový motor o výkonu 2,4 kW se snadným startem a vysoce kvalitním karburátorem
  • Originální lišta Oregon o délce 45 cm s řetězem o rozteči .325"
  • Systém Easy Start pro snadné startování s primerem paliva
  • Odolné hnací ústrojí z hořčíkových komponentů a třídílná kovaná hřídel

 

Pro náročné kácení a řezání, bez ohledu na délku výdrže baterie nebo kabelu, poznejte naše výkonné řetězové pily.

 

 

Benzínová řetězová pila SOLO 6656

 

Benzínová řetězová pila solo® by AL-KO 6656 kombinuje vysoký výkon a nízkou hmotnost, díky čemuž je tato pila určená pro extrémní zatížení. Silný motor se snadným startem poskytuje dostatek výkonu pro velmi efektivní práci. Sofistikované tlumení vibrací a skvělá ergonomie zajišťují dlouhou práci bez únavy.

 

Technické detaily řetězové pily SOLO 6656

 

Propracovaný motor o výkonu 2,4 kW o objemu 55,5 cm3 dosahuje maximální poměr hmotnosti a výkonu pouze 2,3 kg/kW. Odolná originální lišta Oregon umožňuje pracovat rychle s řeznou délkou 45 cm a vyniká dobrou ovladatelností. Postranní napínání řetězu pomocí převlečných matic usnadňuje údržbu a urychluje ideální nastavení řetězové pily. Elektronický startovací systém pomocí tlačítka a za pomocí primeru zajišťují rychlý a bezpečný start. Extra tlumení vibrací společně s ergonomicky optimalizovaným držadlem zaručují, že vibrace z hnacího ústrojí a řezací lišty nejsou přenášeny na zápěstí uživatele a lze tak dosáhnout přesných výsledku řezání. Dalším plusem je velkoobjemový vzduchový filtr a extrémně odolné pouzdro pro dlouhou životnost. Mezi další výhody patří řízení toku oleje a předehřívání vzduchu v zimě.

 

Benzínová řetězová pila SOLO 6656 Nákup a alternativy

 

Benzínovou řetězovou pilu SOLO 6656 můžete zakoupit u našich autorizovaných prodejců, nebo na našem e-shopu. K nákupu doporučujeme vysoce výkonný BIO olej na řetěz (Prod. č. 113530 - 5 litrů).
Pokud dáváte přednost AKU řetězové pile bez emisí, nebo pokud již používáte zařízení z AKU řady Power Flex, pak vám doporučujeme AKU řetězovou pilu CS 4235 (Prod. č. 127553).

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 2.4 KW
Typ motoru 2-taktní
Objem v ccm 55
Počet otáček v ot./min 13000
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Produktová řada Premium
Pilový řetěz 0.325"
Typ pohonu Benzínový
Zimní předehřívač vzduchu ano
Vyměnitelný vzduchový filtr ano
Brzda řetězu ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 4.38
Hodnota K (m/s^2) 1
Vzduchový filtr Papír
Maximální rychlost řetězu 25
Garantovaná hlučnost [db (A)] 116
Hmotnost netto v kg 5.6 KG
Pohonná jednotka 64 E / .058" / 1,5MM
Regulace průtoku oleje ano
Členění 0,325
Délka nože v cm 38 CM
Napínání řetězu s nářadím
Akustický výkon LwA[dB(A)] 113
Mazání řetězu automaticky
Objem olejové nádrže v ml 300 ML
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 100
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Napínání řetězu bez nářadí ne
Návod k produktu Manuál (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.