Chytrá Zahrada

Důmyslná řešení pro vaší zahradu

Chytrá Zahrada AL-KO | AL-KO Důmyslné řešení pro zahradu

AL-KO Smart Garden: Naše poslání, aby vaše zahrada vypadala báječně

S aplikací AL-KO inTOUCH Smart Garden a naším Smart Cloud můžete například optimalizovat úkoly, automatizovat rutiny podle vašich preferencí, spravovat zařízení, jako např. Robolinho® W odkudkoli, a získat užitečné informace týkající se vašich zařízení a vaší zahrady. To šetří nejen úsilí a zdroje, ale také váš drahocenný čas. Na následujících stránkách si projdeme přesně to, jak to funguje. Pro udržení vaší zahrady na nejlepší úrovni neexistuje žádné chytřejší řešení.

Mít vlastní zahradu je pro mnoho lidí indikátorem kvality života, protože poskytuje ústup od stresu každodenního života. Zahradnictví přináší mnoho radosti mnoha, zvláště když je díky inteligentním řešením stále snazší. To je přesně vize ztělesněná naším konceptem Smart Garden - udržovat vaši zahradu v celé její kráse při zachování radosti ze samotného zahradnictví a eliminovat zbytečné úsilí. Hned od začátku jsme vyvíjeli naše zahradní nářadí s vysokou mírou péče, kreativity a technického perfekcionismu, abychom zajistili předvídání potřeb uživatelů předem. Nyní s AL-KO Smart Garden jdeme o krok dále a kombinujeme naše sofistikované zahradnické nářadí s inteligentními, širokoúhlými řešeními, aby vaše zahrada vypadala co nejlépe.

Sofistikovaná a inteligentní řešení, díky nimiž bude péče o vaši zahradu hračkou.


Jednoduše chytré zahradničení s robotickou sekačkou Robolinho® W

Perfektního vzhledu zahrady dosáhnete ve třech krocích:

Chytrá Zahrada AL-KO | Automatická péče o trávník s AL-KO Robolinho

1. Stáhněte si aplikaci AL-KO inTOUCH Smart Garden a spusťte průvodce připojením stroje.

2. Přizpůsobte si Vaší sekačku Robolinho®.

3. Zadejte podrobnosti o WiFi a vytvořte spojení mezi Vaší domácí WiFi sítí a AL-KO Smart Cloud. A máte hotovo!

Využijte plný digitální potenciál našeho propracovaného a výkonného systému - snadno díky aplikaci AL-KO inTOUCH Smart Garden a našemu Smart Cloud. Zde jsou některé z klíčových funkcí:

Chytrá zahrada AL-KO | Přezdívka

Použijte přezdívku

Přidejte do své aplikace Robolinho® W a definujte pro něj „přezdívku“. Některé z našich oblíbených pro vaši inspiraci: Robby, *Mow *, Salah, MÄHgan, Markle, Bruno nebo Sir Chopalot.

Chytrá zahrada AL-KO | Hlasové ovládání

Hlasové ovládání*

Ovládejte svoje Robolinho® „hands-free“ hands-free pomocí jeho přezdívky, přidávejte jej do skupin úkolů a rutin, dotazujte se na jeho stav a snadno spravujte jeho provozní časy a další vlastnosti hlasovým příkazem.

* Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vzdálená konfigurace a obsluha

Konfigurujte a pracujte

Kontrolujte Robolinho® W odkudkoli pomocí aplikace a snadno nastavte časy sečení trávníku, dešťový senzor, ekologický režim, výchozí body a další.

Chytrá zahrada AL-KO | Servis a opravy

Chytrý servis a opravy*

Chybová hlášení Robolinho® W lze zaslat prodejci pomocí aplikace, aby bylo možné poskytnout vzdálenou podporu (podobně jako čtení paměti poruch v automobilu). * Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Funkce sdílení

Funkce „sdílení“ Robolinho® *

Robolinho® W má také funkci „sdílení“, ať už jedete na dovolenou a chcete ho sdílet s rodinou nebo sousedem, nebo s někým jiným.

* Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vždy v obraze

Buďte neustále informováni *

Robolinho® W hlásí svůj stav aplikaci AL-KO inTOUCH Smart Garden a okamžitě poskytuje nápovědu, když je třeba akce od vás - prostřednictvím oznámení, pokud jsou nastaveny.

* Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Možnosti propojení

Integrace*

Pomocí služby If This Then That (IFTTT) můžete své zařízení snadno připojit k jiným zařízením a službám a automatizovat je a ovládat. A to funguje dokonce i pro více různých služeb - například: Synchronizujte aktivity Robolinho® s řadou různých služeb IFTTT, např. povětrnostní služba (nesekejte trávník během bouře), zavlažovací služba (sekejte pouze tehdy, když není trávník zavlažován) nebo dokonce senzory, jako jsou kamery nebo detektory přítomnosti (nesekejte, pokud je na terase někdo). Nebo sledujte, co vaše Robolinho® dělá, pomocí online kalendáře.

* Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Aktualizace

Aktualizace: Udržujte Vaše zařízení aktuální *

Díky našim aktualizacím softwaru můžete svoje Robolinho® W neustále udržovat aktuální a těžit z nových a vylepšených funkcí.

* Je vyžadováno připojení k AL-KO Smart Cloud

Chytrá zahrada AL-KO | Vysoká bezpečnost

Zabezpečení vhodné pro budoucnost

Můžete si být jisti, že přenos dat mezi Robolinho® W, aplikací AL-KO inTOUCH Smart Garden a AL-KO Smart Cloud je naprosto bezpečné a je v souladu s nejpřísnějšími zákonnými normami ochrany údajů. Veškerý přenos dat je v šifrované podobě a cloudová data jsou hostována v Evropě. Žádné ze zahradnických nástrojů AL-KO nemá kameru nebo mikrofon, takže vaše soukromí doma je zabezpečené a chráněné.

Chytrá zahrada AL-KO | Nové funkce

Již brzy

Nyní jste schopni integrovat svoje Robolinho® W s vaším domovem Google nebo Google Assistant, což vám umožní přizpůsobit, ovládat a sledovat svého robota stejně jako u Amazon Alexa.


Robolinho®, dejte si pauzu!

Uvolněte si ruce pro důležité věci v životě

Chytrá Zahrada AL-KO | Zaměřte se na důležitější věci v životě

V mnoha situacích můžete mít plné ruce práce nebo čas. Naštěstí lze vašeho pilného robota Robolinho® W snadno používat hlasovým příkazem přes Amazon Alexa. Jednoduše řekněte povel a váš robot může začít sekat trávník, dát si pauzu, vrátit se na základnu a dokončit řadu dalších každodenních úkolů. Tímto způsobem budete mít více času soustředit se na důležitější věci.

Alexo! Zeptejte se AL-KO, jak si Robolinho® vede.
Obecný stavový dotaz
Váš Robolinho® je ve opravdu dobré kondici! Má 72% výdrž baterie, aktuálně seká trávník a do splnění aktuálního úkolu zbývá 37 minut.
Obecný stavový dotaz
Alexo! Řekněte AL-KO, že Robolinho® může jít domů.
Návrat do dokovací stanice
Posílám Robolinho® domů.
Návrat do dokovací stanice
Alexo! Řekněte AL-KO, aby nyní spustil Robolinho® / aby jej poslal na přestávku.
Start/Stop
Start/zastavení Robolinho®.
Start/Stop
Alexo! Řekněte AL-KO, že Robolinho® by měl sekat trávník vždy v pondělí v 10 hodin po dobu dvou hodin.
Nastavení času sečení
Čas sečení nastaven na pondělky v 10 hodin po dobu 120 minut.
Nastavení času sečení

Ještě chytřejší péče o zahradu díky aplikaci AL-KO inTouch Smart Garden

Povinnost pro každého majitele zahrady

Chytrá Zahrada AL-KO | Aplikace inTOUCH

V roce 2021 budou představeny ještě další funkce a inteligentní možnosti, které vám usnadní péči o zahradu:

Chytrá Zahrada AL-KO | Registrace produktu

Spárujte zařízení AL-KO v aplikaci

Chcete-li přidat zařízení, jednoduše naskenujte čárový kód na krabici nebo prodejním dokladu pomocí aplikace inTOUCH - chytrý způsob registrace vašeho produktu.

Chytrá Zahrada AL-KO | Tipy a triky pro zahradu

Tipy pro péči o zahradu

Chytrá Zahrada AL-KO | Často kladené dotazy

Projděte si často kladené dotazy týkající se Vašeho zařízení přímo v aplikaci

Chytrá Zahrada AL-KO | Snadný přístup na web AL-KO

Snadný přístup do internetového obchodu AL-KO

Chytrá Zahrada AL-KO | Užitečné informace

Tipy pro konkrétní péči a použití vašeho zařízení

Chytrá Zahrada AL-KO | Příslušenství a náhradní díly

Najděte si správné příslušenství a náhradní díly v reálném čase


Chytrá Zahrada AL-KO | Prodloužená záruka

Výhodné prodloužení záruky


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.