Rozpalte gril, opečte vše dozlatova a vychutnávejte

S plynovými grily od značky Masport, lídra na novozélandském a australském trhu, máte perfektní gril pro vaši venkovní kuchyni a pohodové grilování s přáteli pod širým nebem. Masport nabízí přesně ten pravý gril pro vás. Všechny grily v naší nabídce mají mnoho užitečných funkcí, díky nimž můžete předvést své kulinářské dovednosti. Staňte se mistrem v grilování s Masport grily.

Více informací o zahradních grilech >

Produktový filtrPočet nalezených produktů
Prod. č.: 134203 Dostupné od: 17.01.2025
1 590,00 Kč
Prod. č.: 134202 Dostupné od: 23.07.2024
2 890,00 Kč
Prod. č.: 134207 Omezené množství
1 090,00 Kč
Prod. č.: 134218 Omezené množství
1 090,00 Kč
Prod. č.: 134206 Omezené množství
1 590,00 Kč
Včetně 21% DPH . .
Výhody
Zahradní grily | Velké průhledové okno

Velké průhledové okno

Díky velkému okénku (v závislosti na modelu) máte jídlo na grilu vždy na očích.

Zahradní grily | Integrovaný teploměr

Integrovaný teploměr

Vždy se správným plamenem: na teploměru můžete kdykoli odečíst teplotu ve uvnitř grilu.

Zahradní grily | Masport gril s praktickým bočním hořákem pro udržení tepla a vaření

Praktická boční plotýnka

Boční hořák 3,0 kW plynových grilů Masport vám nabízí možnost rozšířené oblasti vaření, například pro přípravu omáček.

Zahradní grily | Gril Maestro se zadním hořákem

Výkonný zadní hořák

Model Maestro také nabízí 3,5 kW zadní hořák, takže můžete využít další moderní možnosti grilování.

Zahradní grily | Boční přihrádka s dřevěným prkýnkem

Úložný prostor s prkénkem

Hotová nebo připravená jídla můžete uložit do praktického úložného prostoru (podle modelu). Zde také najdete prkénko pro rychlou práci na grilu.

Zahradní grily | Gril Masport má mnoho grilovacích ploch

Dobře promyšlené vybavení

Odkládací přihrádky, boční hořáky, otvíráky na lahve a další: Díky dobře promyšlenému vybavení vám grily Masport nabízejí dokonalý zážitek z grilování.

Zahradní grily | Masport grily jsou vysoce kvalitní

Vysoce kvalitní materiály

Odolná nerezová ocel, smaltované díly, ušlechtilý kladívkový lak a promyšlené funkce: grily od vůdce novozélandského trhu Masport jsou ideálními partnery pro vaši příští grilovací párty.

Zahradní grily | Masport gril ve vzhledu ušlechtilé nerezové oceli

Ušlechtilý vzhled

Masport grily zaujmou nejen svým vysoce kvalitním zpracováním, ale také jako ozdoba vaší zahrady.

Zahradní grily | Zábava pod širým nebem s grily Masport

Životní styl

Splňte si sny a žijte venkovní životní styl: Užijte si svůj život naplno, nejlépe při přípravě grilovacích specialit s vysoce kvalitními grily od společnosti Masport.

Je čas na grilování!

Vydejte se na cestu kolem světa a objevte venkovní životní styl Masport Grills

Masport - lídr na trhu plynových grilů z Nového Zélandu 
Společnost Masport dodává řadu vysoce kvalitních produktů na trávu a zahradu, jako jsou sekačky na trávu, traktory, kultivátory, drtiče, topná tělesa a grily. Zejména na jižní polokouli můžete nakupovat vysoce kvalitní výrobky od společnosti Masport. Díky rozsáhlým znalostem z více než 100 let historie společnosti a vysoké kvalitě produktů za přijatelné ceny se společnost Masport stala lídrem na Novém Zélandu. Společnost Masport Limited byla založena v roce 1910 jako rodinný podnik v Aucklandu na Novém Zélandu. Od té doby se značka Masport stala po generace Novozélanďanů symbolem kvalitního a spolehlivého outdoorového vybavení.
 
Masport založil slévárnu železa v roce 1911 a začal vyrábět vakuové pumpy a stacionární motory pro řadu zemědělských strojů. Po založení pevné základny v zemědělství začala Masport vyrábět své první sekačky v roce 1930 a první benzínovou sekačku na Novém Zélandu v roce 1938. S rostoucí pověstí technické dokonalosti společnost expandovala do zahraničí s rostoucí nabídkou produktů pro zemědělství, zahradnictví a péči o trávník. Společnost Masport se dnes specializuje na venkovní zařízení, jako jsou sekačky na trávu, drtiče, kultivátory a venkovní produkty pro volný čas, jako jsou grily a ohřívače teras. Společnost se i nadále těší rostoucí pověsti kvalitních produktů a exportu do více než 40 zemí světa.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.