Klademe zvláštní důraz na kvalitu, inovaci, design a pohodlnou multifunkčnost našich produktů, abyste mohli začít novou zahradnickou sezónu s radostí.

Také v letošním roce AL-KO představuje velké množství nových produktů. Zde vám ukážeme nejdůležitější novinky letošních nových produktů.

Novinky Robotické sekačky

Novinky Travní sekačky

Novinky Křovinořezy

Novinky Zahradní traktory

Novinky Akumulátorová technika

Novinky Čerpadla

Novinky Štípače dřeva

Novinky Další zahradní pomocníci

Novinky solo® by AL-KO

Produktový filtr
Produkty nebyly nalezeny

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.