Maximální důvěra díky prodloužené záruce AL-KO / solo® by AL-KO


Nejvyšší kvalita a potěšení ze zahradní techniky vyvinuté našimi inženýry v Německu: Záruka, že jste si vybrali opravdu dobře. Naše produkty vám budou pomáhat dlouho. Za kvalitou našich produktů si stojíme, proto vám nabízíme prodlouženou záruku na vybrané nové produkty až 6 let . Záruku si můžete prodloužit do 8 týdnů od zakoupení produktu AL-KO. Vše je zdarma, stačí pouze vyplnit online registrační formulář a držet se podmínek uvedených v záručním listě.


Prodloužená záruka se týká těchto produktů:

  • | 3 letá záruka: Prodloužená záruka na robotické sekačky Robolinho® AL-KO a solo by AL-KO
  • | 5 letá záruka: Prémiová záruka na zahradní traktory solo® by AL-KO (mimo traktorů Easy, Black Edition)
  • | 6 letá záruka: Exkluzivní záruka na benzínové sekačky AL-KO (mimo sekaček AL-KO Easy) a solo® by AL-KO

  • Benefity pro vás:

  • | Bezpečnost a ochrana investic: Používáte-li zařízení v souladu s návodem k použití, nevzniknou vám žádné další náklady na případnou opravu
  • | Nezáleží, kde produkt zakoupíte: Prodloužená záruka se vztahuje na vybrané přístroje AL-KO a solo® by AL-KO zakoupené v prodejní síti AL-KO Česká republika
  • | Spolehlivá služba: S naší rozsáhlou sítí autorizovaných servisů a zákaznickou podporou, získáte odbornou pomoc v případě nutnosti opravy

Bezplatná prodloužená záruka se vztahuje pouze na produkty vyrobené společností AL-KO Geräte GmbH.


Je to tak snadné! Tři kroky k vaší prodloužené záruce:

1. Zakupte produkt v prodejní síti AL-KO a zaregistrujte váš produkt do 8 týdnů od nákupu pomocí online formuláře.
2. Společnost AL-KO zkontroluje vaše údaje a obratem obdržíte e-mailem potvrzení o registraci výrobku.
3. Pečlivě uložte správně vyplněný záruční list, který jste obdrželi při nákupu a připravte si ho spolu s dokladem o koupi pro případ reklamace.
Se záručním listem absolvujte pravidelné roční prohlídky v autorizovaném servisu AL-KO.

Prodloužení záruky je určeno výhradně pro vybrané výrobky z řady benzínových sekaček AL-KO (mimo sekaček AL-KO Easy) a solo® by AL-KO, zahradních traktorů solo by AL-KO (mimo sekacích riderů a traktorů řady EASY, Black Edition)a robotických sekaček Robolinho® AL-KO, solo by AL-KO.
Nevztahuje se na výrobky zakoupené na IČO.
Pro získání prodloužené záruky je nutné zaregistrovat Váš produkt vyplněním formuláře níže.

Vyplňte náš formulář pro získání prodloužené záruky pro výrobky AL-KO a solo by AL-KO :


 Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.