MH 2810 Easy Crush

Produktové číslo: 113872 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro snadné zpracování větví
  • Stabilní konstrukce s velkými XL kolečky pro pohodlnou manipulaci
  • Průhledný sběrný box s bezpečnostními prvky
  • Optimální ochrana obsluhy díky bezpečnostnímu zámku sběrného koše
  • Vysoká rychlost zpracování materiálu díky výkonnému 2800 W motoru
  • Větve o průměru max. 40 mm
  • Ideální pro husté větvičky a čerstvé větve, ale i měkčí listový zahradní odpad
  • Tvrzené nože s dlouhou životností

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 113872
5 590,00 Kč
Tento produkt
299,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

5 889,00 Kč

Včetně 21% DPH plus delivery charges

Zahradní drtič AL-KO Easy Crush MH 2810 je výkonný a extra bezpečný

Drtič nožů se speciální technologií nožů je vaším ideálním pomocníkem na vaší zahradě. Drcený materiál lze například použít k pokrytí záhonů nebo jako cenný materiál pro váš kompost. Výkonný a účinný.

Technické údaje zahradního drtiče Easy Crush MH 2810
MH 2810 se svým 2800W motorem zajišťuje vysokou průchodnost materiálu. Maximální tloušťka větve je 40 mm. Stabilní pouzdro s XL kolečky pro bezpečnou přepravu. Optimální ochrana obsluhy díky bezpečnostnímu zámku sběrného boxu. Pohodlné plnění díky velké nálevce s válečkovým podáváním. Včetně pěchovadla pro tlačení nasekaného materiálu. Velký sběrný box o objemu 48 l je pro vaši bezpečnost vybaven bezpečnostním zámkem.

Kupte si AL-KO Easy Crush MH 2810

Kupte si AL-KO Easy Crush MH 2810 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113872
Kód zboží EAN 4003718061918
Hmotnost netto v kg 25 KG
Hmotnost brutto v kg 29 KG
Maximální průměr v cm 4 CM
Kola s kuličkovými ložisky ne
Značka AL-KO
Ukazatel naplnění koše ne
Materiál sběrného koše odolný plast
Výkon motoru ve wattech 2800 W

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.