442 Solo by AL-KO

Produktové číslo: 127380 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Až začne na podzim padat ze stromů listí, musejí být foukače a vysavače listí připraveny. Kompaktní solo by AL-KO 442 v sobě spojuje přednosti obou zařízení, takže je možné listí nejprve shr
  • Plynová fixace pro práci bez námahy
  • Nerovné vedení trubek pro dokonalé vyvážení
  • 2 foukací trysky s integrovanou ochranou rukou
  • Vysoký průtok vzduchu u funkce foukání
  • Elektrické jištění přípojných otvorů
  • Malá hmotnost a snadná manipulace

Nezávisle vysávat a foukat listí

S naším benzínovým vysavačem listí solo by AL-KO 442 vyčistíte svou zahradu, příjezdovou cestu nebo dokonce svůj příděl listí zcela samostatně bez kabelů. Můžete si vybrat mezi sáním a foukáním. Mnohostranné použití s ​​mnoha speciálními funkcemi Lehká a flexibilní. Tak se prezentuje benzínový vysavač listí 442. Díky nízké hmotnosti 4,8 kg a různým nástavcům můžete své zahradnické práce provádět flexibilně a pohodlně. Díky velké látkové sběrné tašce (55 l) můžete listí rovnou sbírat. Pohodlnou práci zajišťuje také antivibrační systém. Vysavač listí může zabodovat i s mokrým listím. Zakřivené vedení potrubí má za následek lepší vyvážení. Plynová fixace zabraňuje únavě rukou. Benzínový motor o výkonu 0,8 kW zajišťuje enormní sací výkon a vysoký průtok vzduchu při foukání. Rychlost vzduchu je 260 km/h.

Kupte si vysavač listí solo by AL-KO 442

Kupte si vysavač listí v našem internetovém obchodě nebo přímo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud byste chtěli akumulátorový foukač listí, doporučujeme solo od AL-KO LB 4250 (č. položky 127507)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127380
Kód zboží EAN 4003718056075
Hmotnost netto v kg 4.8 KG
Hmotnost brutto v kg 8.5 KG
Možnost vysávání listí? ano
Rychlost vzduchu při foukání 260 KMH
Objem vzduchu v m³/h 600 MQH
Garantovaná hlučnost [db (A)] 109
Přípojka potrubí 2
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Comfort

Power supply

Typ pohonu Benzínový
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 55 L
Materiál sběrného koše Tkanina
Objem palivové nádrže v l 0.45 L
Objem v ccm 27.6
Počet otáček v ot./min 8300
Výkon v kW 0.8 KW
Síla v HP 1.1 PS
Počet válců motoru 1

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.