EKS 2400/40

Produktové číslo: 112808 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný motor 2 400 W
  • Elegantní design a skvělý výkon
  • Jednoduchá údržba
  • 40 cm vodicí řetězová lišta

Sillný, napříč vestavěný elektromotor. Perfektní ergonomie pro práci bez námahy. Vysoká tažná síla a řezací výkon. Systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu. Automatické mazání řetězu. S rychloupínacím zařízením.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112808
Kód zboží EAN 4003718042443
Hmotnost netto v kg 5 KG
Hmotnost brutto v kg 7.26 KG
Napínání řetězu bez nářadí
Typ struny poloviční klín
Garantovaná hlučnost [db (A)] 110
Pilový řetěz 3/8"
Členění 3/8"
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Žací ústrojí

Maximální rychlost řetězu 15.5
Délka nože v cm 40 CM

Motor

Výkon motoru ve wattech 2400 W

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (6.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (112.19KB)
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.