Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

AKU řetězová pila AL-KO 36 V CS 4030 v setu s nabíječkou a akumulátorem

Produktové číslo: 113860
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Včetně nabíječky a akumulátoru B 200 Li (5 Ah)
  • Praktická, výkonná akumulátorová řetězová pila s automatickým mazáním řetězu
  • Napínák řetězu bez použití nářadí pro snadné opětovné napínání řetězu
  • Práce bez únavy díky pohonu s nízkými vibracemi, dobrému vyvážení zařízení a optimální ergonomii obsluhy
  • Silný řezný výkon díky originální liště a řetězu Oregon
  • Tichý, bez emisí a bez kabelů s výkonným akumulátorem AL-KO 36 V 40 V/5 Ah

Vysoký řezný výkon, snadná obsluha a údržba zařízení ve spojení s bezemisním bezdrátovým elektrickým pohonem: To představují akumulátorové řetězové pily AL-KO s akumulátorem AL-KO 36 V, univerzální zdroj energie pro všechna kompatibilní zařízení.

Akumulátorová řetězová pila CS 4030 poskytuje vysoký výkon bez jakýchkoli kabelů a bez emisí

Akumulátorová řetězová pila AL-KO CS 4030 kombinuje solidní řezný výkon a vysokou volnost pohybu s bezemisním tichým pohonem. Díky provozu na baterie je velký provozní rádius s velkou volností pohybu; žádné kabely nepřekáží a nemohou být náhodně přeříznuty. Výkonný elektromotor je poháněn akumulátorem AL-KO 36 V, díky čemuž je bezemisní řetězová pila CS 4030 skutečnou alternativou k benzinovým motorovým pilám.
Pro vaši bezpečnost: bezpečná manipulace s pilou nejvyšší prioritou ve všech situacích.
Proto má řetězová pila CS 4030 dva účinné ochranné mechanismy: systémovou brzdu a rychlé zastavení řetězu na chrániči ruky.


Technické údaje řetězové pily AL-KO CS 4030:
Odolná, originální lišta Oregon se šířkou řezu 30 cm s dobrou manévrovatelností a manipulací. 3/8"  řetěz Oregon s rychlostí 17 m/s zajišťuje hladký a čistý řez. Díky automatickému mazání řetězu, olejové nádrži s průhledovým okénkem a rychloupínáku pro napínání/výměnu řetězu nebo lišty bez nářadí je snadná i údržba. Bezkomutátorový elektromotor nejnovější generace. S plně nabitým AL-KO 36 V Li-ion akumulátorem 40 V/5 Ah máte přístup až k 30 minutám provozu. Prázdnou baterii lze dobít za cca 120 minut. Li-ion baterie je velmi odolná, vyžaduje malou údržbu a je snadné a pohodlné pro každého nabíjet bez samovybíjení nebo paměťového efektu. Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje také baterii tohoto zařízení.

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Hmotnost netto v kg 4.45 KG
Hmotnost brutto v kg 5.81 KG
Maximální rychlost řetězu 16.3
Napínání řetězu bez nářadí
Kompatibilní AKU pásy 113786
Typ struny poloviční klín
Délka krabice v cm 50 CM
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Garantovaná hlučnost [db (A)] 101
Pilový řetěz 3/8"
Délka nože v cm 30 CM
Členění 3/8"
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Pracovní doba 4 Ah v min 20 MIN
Pracovní doba 5 Ah v min 30 MIN

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.