Válec zahradní

Produktové číslo: 130539 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Příslušenství k traktorům od r.v. 2014

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 130539
6 690,00 Kč
Tento produkt
899,00 Kč
Skladem

Celková cena za všechny produkty

7 589,00 Kč

Včetně 21% DPH plus delivery charges

Zahradní válec pro zahradní traktory solo by AL-KO

...

Technická specifikace

Produktové číslo 130539
Kód zboží EAN 5769720330617
Hmotnost netto v kg 26 KG
Hmotnost s pískem v kg 235 KG
Hmotnost s vodou v kg 140 KG
Značka AL-KO
Produktová řada Classic

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 98 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.