Sada terénních kol 20"

Produktové číslo: 127577 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pneumatiky s terénním šípovým vzorem
  • Zvýšená průchodnost v terénu

Sada 2 zadních terénních kol ve velikosti 20" s hlubokým dezénem pro vysokou trakci v nerovném a obtížném terénu.

Vhodné pro všechny modely traktorů solo® by AL-KO řady Comfort a Premium. S výjimkou T 20 - 105.6 HD V2 (prod. č. 127371) a T 23 - 125.6 HD V2 (prod. č. 127363)
Průměr poloosy cca 18mm.
Terénní kola se nedoporučují pro použití na traktoru T 22-105.1 HDD-A V2

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127577
Kód zboží EAN 4003718060911
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (100.33MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.