Rider SOLO R 7-65.8 HD

Produktové číslo: 127487 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • <Obratný a lehce ovladatelný rider
  • Ideální pro menší, členité zahrady
  • Přehledně uspořádané ovládací prvky
  • Centrální nastavení výšky sečení
  • Celková šířka stroje pouze 80 cm
  • Snadné vyprázdnění koše pomocí teleskopické tyče s akustickou signalizací naplnění
  • Bezestupňová hydrostatická převodovka pro plynulou jízdu

Obratnost a výborná ovladatelnost: to představuje nový rider R7-65.8 HD od firmy solo by AL-KO. Ideální pomocník pro menší a členité zahrady.


Rider solo by AL-KO R 7-65.8 HD

Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-65.8 HD, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký komfort obsluhy zajišťuje pohodlné sedadlo, volant, dobře padnoucí do ruky a přehledně uspořádané ovládací prvky.


Technické detaily Rider R 7-65.8 HD

S šířkou záběru 62 cm a poloměrem zatáčení pouze 93 cm je Rider R7-65.8 HD ideální pro členité zahrady s úzkými průjezdy. Rider je poháněn motorem Briggs&Stratton 950 E, který vyvine rychlost až 6,2 km/h při jízdě dopředu a 3,8 km/h na zpětný chod. Plynulou jízdu zajišťuje hydrostatická převodovka s nožním ovládáním. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 25 - 75 mm. Velká kola, pohodlné sedadlo a přehledně uspořádané ovládací prvky zajišťují komfort obsluhy rideru R7-65.8 HD. Sběrný koš lze snadno vysypat pomocí teleskopické tyče, naplnění koše je signalizováno akusticky.


Rider R 7-65.8 HD Kde koupit

Rider R 7-65.8 HD můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců.


Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 62
Přenos Nožní hydrostat T1
Hodnota vibrací (m/s^2) 3
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Šířka záběru v cm 62
Boční výhoz ne
Rychlost vzad max. km/h 3.8
Výška sečení min./max. v mm 25 - 65
se sběrným košem ano
Sběr ano
Počet nožů 1
Rychlost vpřed max. km/h 6
Ukazatel naplnění koše ano
Hodnota K (m/s^2) 1
Pohon sekačky lze vypnout ano
Funkce mulčování ne
Akustický výkon LwA[dB(A)] 93
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 82
Značka solo by AL-KO
Průměr zadního kola v palcích 13X5.0-6
Produktová řada PREMIUM pro
Materiál sběrného koše Tkanina
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Vhodná plocha do m² 3000
Objem sběrného koše v litrech 130
El. vyprazdňování koše ne
Nastavení výšky sečení Centrálně - 4 polohy
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.