R 7-63.8 A

Produktové číslo: 127486 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Obratný a lehce ovladatelný rider
  • Ideální pro menší, členité zahrady
  • Přehledně uspořádané ovládací prvky
  • Centrální nastavení výšky sečení
  • Celková šířka stroje pouze 80 cm
  • Snadné vyprázdnění koše pomocí teleskopické tyče s akustickou signalizací naplnění

Obratnost a výborná ovladatelnost: to představuje nový rider R7-63.8 A od firmy solo® by AL-KO. Ideální pomocník pro menší a členité zahrady.

Rider solo® by AL-KO R 7-63.8 A

 

Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-63.8 A, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký komfort obsluhy zajišťuje pohodlné sedadlo, volant, dobře padnoucí do ruky a přehledně uspořádané ovládací prvky.

Technické detaily Rider R 7-63.8 A

 

S šířkou záběru 62 cm a poloměrem zatáčení pouze 93 cm je Rider R7-63.8 A ideální pro členité zahrady s úzkými průjezdy. Rider je poháněn motorem AL-KO PRO o výkonu 4,2 kW, který vyvine rychlost až 4,5 km/h při jízdě dopředu a 1,5 km/h na zpětný chod. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 25 - 75 mm. Velká kola, pohodlné sedadlo a přehledně uspořádané ovládací prvky zajišťují komfort obsluhy rideru R7-63.8 A. Sběrný koš lze snadno vysypat pomocí teleskopické tyče, naplnění koše je signalizováno akusticky.

Kupte si Rider R 7-63.8 A

 

Rider R 7-63.8 A můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Pokud sháníte rider s výkonnějším motorem a hydrostatickou převodovkou, můžeme Vám doporučit typ R 7-65.8 HD

 

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127486
Kód zboží EAN 4003718059304
Hmotnost netto v kg 120 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 117 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 182.7 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 78 CM
Funkce 2v1
Délka krabice v cm 150 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada COMFORT pro

Power supply

Typ pohonu Benzínový
Elektrické vyprazdňování koše ne
Ukazatel naplnění koše ano
Objem sběrného koše v litrech 130 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Traction System

Rychlost vzad max. km/h 1.5 KMH
Rychlost vpřed max. km/h 4.5 KMH
Pohon 4 rychlostní stupně vpřed / 1
Průměr zadního kola v palcích 13X5.0-6
Průměr předního kola v palcích 11X4.0-5

Mowing System

Šířka záběru v cm 62 CM
Pracovní šířka v cm 62 CM
Výška sečení min./max. v mm 25 - 65 MM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 4 polohy
Funkce mulčování ne
Boční výhoz ano

Working area

Vhodná plocha do m² 2500 QM
Automatický sytič ne
Elektrický start ano
Objem v ccm 224
Počet otáček v ot./min 3000
Výkon v kW 4.2 KW
Primer ne
Počet válců motoru 1

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.