CT 400 Přívěsný vozík

Produktové číslo: 113870 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Stabilní a univerzální přívěsný vozík pro traktory AL-KO. Lze použít pouze ve spojení s tažným zařízením, prod. č. 119831.
  • Sklápěcí korba
  • Max. nosnost 400 kg
  • Max. hmotnost nákladu při stoupání / klesání 200 kg
  • Max. rychlost 5 km/h
  • Velká robustní rukojeť
  • Lze použít také jako nezávislý dopravní prostředek
  • Robustní kola o rozměru 16x6,5-8

Přívěsný vozík AL-KO CT 400

Váš dokonalý pomocník na zahradě. Velmi univerzální a lze jej také použít jako samostatný dopravní prostředek. Bez ohledu na to, zda chcete přepravovat odřezky, listy, hnojivo, kompost, písek, mulčování, dřevo nebo jiné materiály. Snadno se sklopí pomocí velké rukojeti, pomocí které můžete také s přívěsem snadno manipulovat.
Kompatibilní se všemi traktory AL-KO a solo by AL-KO (traktor je nutné vybavit správným typem závěsného zařízení).

Kupte si přívěsný vozík AL-KO CT 400

Jednoduše si kupte Combi Trailor AL-KO CT 400 v našem e-shopu nebo najděte autorizovaného prodejce ve vašem okolí. Přívěsný vozík AL-KO CT 400 je ideálním doplňkem vašeho traktoru AL-KO.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113870
Kód zboží EAN 4003718061895
Hmotnost netto v kg 39 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 75 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 202 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 95 CM
Average length tub in cm 94 CM
Average width tub in cm 84 CM
Average height tub in cm 30 CM
Produktová řada Classic
Značka AL-KO

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (42.87MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.