SOLO by AL-KO 516

Produktové číslo: 127374 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný benzínový motor Honda a robustní pouzdro z prémiové oceli
  • Plynulé nastavení pracovní hloubky
  • Efektivní vertikutace s velkou pracovní šířkou 36 cm
  • Včetně robustní násady nože s 15 dvojitými ocelovými čepelemi

Elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516 je váš robustní, výkonný pomocník pro tichou a bezemisní péči o trávník na plochách do 800 m².

To znamená, že se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu solo® od AL-KO. Elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516 – bezemisní pomocník pro zahradníky S elektrickým vertikutátorem solo® by AL-KO 516 můžete pracovat velmi efektivně, bez emisí a tiše na domácí zahradě a při profesionální údržbě zahrady a krajiny. Se svým výkonným elektromotorem a 15 obzvláště stabilními dvojitými ocelovými noži spolehlivě odstraňuje plevel a mech z trávníku. Trávník tak opět získá dostatek „vzduchu k dýchání“ a je otevřený absorbovat přírodní živiny a hnojiva. Díky pracovní šířce 36 cm se postupuje rychle a v krátké době zpracujete i větší plochy. Řídítka s ergonomicky integrovanými ovládacími prvky vám umožní pohodlně ovládat a přepínat zařízení, aniž byste se museli natahovat, takže můžete pracovat bez únavy i při delším používání. Řídítka lze sklopit pro úsporu místa pro přepravu a skladování.

Technické údaje elektrického vertikutátoru solo® od AL-KO 516 Elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516, poháněný elektromotorem 1 800 W 230 V, nabízí vysoký výkon požadovaný na středních až velkých trávnících. Díky pracovní šířce 36 cm a vysoce robustní násadě nože s 15 dvojitými ocelovými čepelemi s dlouhou životností je zajištěn rychlý postup práce. Elektrický vertikutátor lze používat bez přestávky - ušetříte si výměnu baterie nebo doplňování paliva. Kola s kuličkovými ložisky zajišťují hladší chod. Nožový mechanismus lze navíc pohodlně spustit z rukojeti a centrálně nastavit plynulé nastavení pracovní hloubky od 0 do 25 mm - pro mimořádně efektivní a časově nenáročnou práci. Charakteristickým rysem vysoké kvality zpracování modelů solo® by AL-KO je robustní pouzdro vyrobené z prémiové oceli, které zaručuje dlouhou životnost a udržuje zařízení velmi nenáročné na údržbu i při intenzivním nepřetržitém používání. All inclusive: Součástí zařízení je sběrný koš na trávu.

Kupte si elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516

Elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516 si můžete zakoupit z pohodlí domova v našem internetovém obchodě. Alternativně jej samozřejmě můžete získat také u některého z našich specializovaných prodejců AL-KO. Pokud potřebujete výkonný, na kabelu nezávislý vertikutátor pro velké nebo odlehlé plochy, doporučujeme benzínový vertikutátor solo® od AL-KO 518 nebo 4005 VB. Výhoda pro vás: Sběrný koš je již součástí dodávky modelu .

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127374
Kód zboží EAN 4003718055900
Hmotnost netto v kg 29 KG
Hmotnost brutto v kg 31 KG
Materiál krytu ocel
Pracovní šířka frézy v cm 36 CM
Počet ocelových nožů 15
Možnost provzdušňování ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 79
Produktová řada Comfort
Značka solo® by AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Ovládání

Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 1000 QM
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 40 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Motor

Výkon motoru ve wattech 1800 W

Pohonný systém

Průměr zadního kola v mm 200 MM
Průměr předního kola v mm 200 MM
Kola s kuličkovými ložisky ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (5.94MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.