Benzínový vertikutátor SOLO 518

Produktové číslo: 127375 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Provádíte provzdušňování také na místech, kde není žádná zásuvka? S benzínovým modelem 518 to není žádný problém. Díky silnému motoru Honda totiž nožová hřídel s 15 dvojitými ocelovými čepelemi bez námahy proniká do podloží trávy a důkladně odstraňuje travní plsť i mech a zbytky rostlin.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Model motoru Honda GP 160
Objem v ccm 163
Výkon v kW 3.6 KW
Počet otáček v ot./min 3200
Hmotnost netto v kg 35 KG
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Objem sběrného koše v litrech 40 L
Hmotnost brutto v kg 37 KG
Materiál sběrného koše Tkanina
Vhodná plocha do m² 1200 QM
Materiál krytu ocel
Objem palivové nádrže v l 3.1 L
Průměr předního kola v mm 200 MM
Průměr zadního kola v mm 200 MM
Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano
Kola s kuličkovými ložisky ano
Ukazatel naplnění koše ne
Pracovní šířka frézy v cm 36 CM
Počet ocelových nožů 15
Primer ne
Možnost provzdušňování ne
Délka krabice v cm 73 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Automatický sytič ano
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Comfort
Návod k produktu Manuál (3.25MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.