Benzínový vertikutátor SOLO 518

Produktové číslo: 127375 Tato položka je nedostupná
Provádíte provzdušňování také na místech, kde není žádná zásuvka? S benzínovým modelem 518 to není žádný problém. Díky silnému motoru Honda totiž nožová hřídel s 15 dvojitými ocelovými čepelemi bez námahy proniká do podloží trávy a důkladně odstraňuje travní plsť i mech a zbytky rostlin.

Technická specifikace

Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80
Produktová řada Comfort
Počet ocelových nožů 15
Objem v ccm 163
Počet otáček v ot./min 3200
Možnost provzdušňování ne
Objem palivové nádrže v l 3.1
Ukazatel naplnění koše ne
Kola s kuličkovými ložisky ano
Průměr předního kola v mm 200
Materiál krytu ocel
Nastavitelná výška rukojeti ano
Primer ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Vhodná plocha do m² 1200
Objem sběrného koše v litrech 40
Průměr zadního kola v mm 200
Značka solo by AL-KO
Materiál sběrného koše Tkanina
Model motoru Honda GP 160
Výkon v kW 3.6
se sběrným košem ano
Akustický výkon LwA[dB(A)] 92
Automatický sytič ano
Typ pohonu Benzínový
Typ motoru 4-taktní
Pracovní šířka frézy v cm 36
Sklopná rukojeť ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 3.5
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.