36 E Combi care

Produktové číslo: 113465 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Lehký a tichý, ideální pro středně velké plochy
  • Nastavení výšky držadla pomocí rychloupínače
  • Praktické madlo pro snadný transport
  • Dvouosá konstrukce a velká kola pro lepší stabilitu
  • Včetně provzdušňovacího válce s ocelovými pery

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort představuje ideálního pomocníka při péči o Vaší zahradu. Díky nízké hmotnosti a obratnosti se nejlépe hodí pro travní plochy do 800 m².

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

 

S elektrickým vertikutátorem AL-KO Combi Care 38 E Comfort můžete bezhlučně a bez emisí pracovat Ve vaší zahradě. Funkce 3v1: vertikutace, provzdušnění, sběr do koše. Lehká konstrukce a ergonomická konstrukce držadla (které je rovněž výškově nastvitelné), napomáhají snížení únavy i při dlouhotrvající práci. Díky vertikutačnímu válci s dvaceti ocelovými noži je tento model obzvláště robustní a umožňuje opravdu účinné a důkladné obdělání půdy. Nechte Váš trávník nadýchat se čerstvého vzduchu a dopřejte mu přístup k živinám a hnojivu.

Technické detaily - AL-KO Combi Care 36 E Comfort

O pohon vertikutátoru AL-KO Combi Care 36 E Comfort se stará elektromotor o výkonu 1500 W, který snadno připojíte do Vaší domácí el. sítě s napětím 230 V. Díky tomu můžete pracovat bez přerušení a ušetříte si starosti s nabíjením akumulátoru nebo tankováním paliva. S pracovní šířkou 36 cm a díky dvouosé konstrukci je zajištěna stabilita a rychlý postup práce i na větších plochách. Hloubka záběru je snadno nastavitelná v pěti stupních. Vertikutační válec je osazen dvaceti ocelovými noži, které zajišťují Vašemu vertikutátoru AL-KO Combi Care 36 E Comfort dlouhou životnost. Mech, plevel a zbytky trávy budou trvale odstraněny. Vertikutační válec může být snadno pomocí několika pohybů vyměněn za provzdušňovací válec, který pomocí ocelových pružin zajistí přístup vzduchu k Vašemu trávníku. Provzdušňovací válec je stejně jako látkový sběrný koš o objemu 55 l součástí balení.

Kupte si elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

 

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich prodejců. Pokud sháníte vertikutátor pro menší plochy, doporučili bychom vám akumulatorový vertikutátor z řady 36 V – AL-KO SF 4036.

 

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113465
Kód zboží EAN 4003718056501
Hmotnost netto v kg 15 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 111 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 53 CM
Hmotnost brutto v kg 17 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 112 CM
Materiál krytu odolný plast
Pracovní šířka frézy v cm 36 CM
Počet ocelových nožů 20
Maximální hloubka řezu 12 MM
Minimální hloubka řezu 5 MM
Pracovní šířka válce cm 36 CM
Scarifying Max Depth (mm) 12 MM
Scarifying Min Depth (mm) 5 MM
Počet nožů na válci 44
Možnost provzdušňování ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 94
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Ovládání

Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 800 QM
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 55 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Motor

Výkon motoru ve wattech 1500 W

Systém sečení

Nastavení výšky sečení Centrálně - 5 poloh

Pohonný systém

Průměr zadního kola v mm 160 MM
Průměr předního kola v mm 140 MM
Kola s kuličkovými ložisky ne

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (4.4MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.