Benzínová mulčovací sekačka AL-KO 468 SP-A Bio Silver

Produktové číslo: 119835 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohon předních kol pro úsporné mulčování
  • Souvislé nápravy kol pro přímý chod
  • Pohodlné a robustní nastavení výšky sečení
  • Nejlepší výsledky mulčování díky speciální aerodynamice těla
  • Možné mulčování nebo boční výhoz

Mulčování je ekologická péče o trávník pro každou zahradu. S benzínovými mulčovacími sekačkami AL-KO Silver získáte dokonalého pomocníka pro krásný a zdravý trávník.


Benzínová mulčovací sekačka Silver 468 SP-A Bio

Vyvinuto v Německu, vyrobeno v Rakousku, tělo sekačky z ocelového plechu a motor AL-KO Pro: Díky těmto vlastnostem je mulčovací sekačka AL-KO dlouholetým specialistou na mulčování trávníků. Sofistikovaná technologie a známá kvalita AL-KO je určená pro hobby zahradníky s vysokými nároky.


Technická specifikace mulčovací sekačky Silver 468 SP-A Bio

Šířka záběru 46 cm zajišťuje efektivní zpracování trávníků do velikosti až 1400 m². Výšku mulčování lze nastavit ve 4 polohách od 30 mm do 85 mm. Tato mulčovací sekačka nabízí i možnost bočního vyhazování posekané trávy. Ergonomicky tvarovaná rukojeť, stejně jako XL kola šetrná k trávníku a hladký chod sekačky, usnadňují práci. Pro komfortní práci je tato sekačka také vybavena pohonem předních kol.


Nákup benzínové mulčovací sekačky Silver 468 SP-A Bio a alternativy

Jednoduše si kupte benzínovou mulčovací sekačku Silver 468 SP-A v našem e-shopu nebo vyhledejte autorizovaného prodejce ve vašem okolí. Benzínová mulčovací sekačka Silver 468 SP-A Bio je efektivní pomocník pro ekologickou péči o trávník. Chcete benzínovou mulčovací sekačku bez pohonu předních kol? Pak doporučujeme benzínovou mulčovací sekačku Silver 468 P-A Bio.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Výkon v kW 2.1 KW
Šířka záběru v cm 46 CM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 85 MM
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 139
Počet otáček v ot./min 2850
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Produktová řada Comfort
Nastavitelná výška rukojeti ne
Sklopná rukojeť ano
Rozměr délka v cm bez kartónu 145 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 108 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 53 CM
Průměr zadního kola v mm 205 MM
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Hodnota K (m/s^2) 2
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 84
Pohon sekačky lze vypnout ano
Boční výhoz ano
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Průměr předního kola v mm 220 MM
Kola s kuličkovými ložisky ano
Funkce 2v1
Materiál krytu ocel
Typ pohonu Benzínový
Hodnota vibrací (m/s^2) 6
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Hmotnost netto v kg 26.9 KG
Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola - 4 polohy
Sběr ne
Počet nožů 1 ST
Garantovaná hlučnost [db (A)] 95
Výkon zařízení v kW 2.1
Funkce mulčování ano
Návod k produktu Manuál (0.00 B)
Manuál (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.