Produktové číslo: 113607 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 113607
6 990,00 Kč
Tento produkt

Celková cena za všechny produkty

7 089,00 Kč *

Technická specifikace

Materiál sběrného koše Tkanina
Funkce mulčování ano
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Produktová řada Easy
Hmotnost brutto v kg 38.8 KG
Typ pohonu Benzínový
Značka AL-KO
se sběrným košem ano
Kola s kuličkovými ložisky ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Objem sběrného koše v litrech 60 L
Šířka záběru v cm 51 CM
Materiál krytu ocel
Hmotnost netto v kg 34.5 KG
Průměr zadního kola v mm 250 MM
Boční výhoz ano
Sběr ano
Průměr předního kola v mm 200 MM
Funkce 4v1
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.