Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Robolinho® 2323 W

Produktové číslo: 127698 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Plně automaticky seče plochy až 2300 m². Hlučnost jen 60 dB(A)
  • Bezpečnostní senzory chrání před zraněním a krádeží
  • Snadná instalace a obsluha
  • Snadné ovládání pomocí aplikace AL-KO inTouch přes WiFi.
  • Vysoká manévrovatelnost a nízká hmotnost. Zvládne úzké průchody od 60 cm
  • Výkonná dvounožová sekačka. Zvládá stoupání až 45 % díky vysoce přilnavým kolům s vysokým dezénem

Kompaktní a agilní. Robolinho® 2323 W se plně automaticky postará o vaši zahradu.

Díky inteligentnímu napojení na systémy Smart Garden bude váš trávník nejen spolehlivě posekán, ale budete mít i spoustu volného času.
Připojení: S robotickou sekačkou Robolinho® s podporou aplikace je zahrada udržována inteligentně a Smart Garden se stává realitou. Možnost ovládání přes aplikaci AL-KO inTouch přes WiFi domácí síť nebo přes Amazon Alexa. Robolinho® 2323 W bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu a vyrobeno našimi specialisty v Rakousku – tak v AL-KO Gardentech zajišťujeme, že našim zákazníkům garantujeme pouze tu nejlepší kvalitu.
Odolné komponenty a sofistikovaná technologie dělají z Robolinho® spolehlivého společníka a pomocníka pro každodenní péči o trávník na vaší zahradě.
Robotická sekačka se velmi snadno instaluje, základnová stanice i připojení Smart Gardening jsou rychle připraveny. Náš sofistikovaný software a intuitivní ovládání vám usnadňují péči o váš trávník a dělají to, kdy a kde chcete. Technické detaily robotické sekačky Robolinho® 2323 W Inteligentní péče o zahradu a chytré zahradničení patří u Robolinho® 2323 W k současnosti: Díky již nainstalovanému hardwaru robotické sekačky je bez problémů možné jednoduché připojení přes aplikaci AL-KO inTOUCH. Celé to běží pohodlně přes vaši WiFi. Tichý a bezemisní provoz zajišťuje příjemný provoz, který získává energii z 5 Ah / 25,2 V silné a odolné lithium-iontové baterie. To znamená, že robotickou sekačku od AL-KO lze bez problémů provozovat i o státních svátcích nebo v noci. Speciálně vyvinutá technologie pohybu ve spojení s šířkou záběru 23 cm zajišťuje efektivní péči o trávník na plochách až do 2300 m². Překážky, jako jsou stromy nebo stoupání až 45 % jsou snadno zvládnutelné. Dvojitá sekačka s otočnými noži pro čtyřikrát delší životnost.
Upozornění: Při nákupu našich robotických sekaček solo® by AL-KO nejsou součástí dodávky zemnící hřebíky ani ohraničující vodič.
Výšku sečení lze plynule nastavit od 25 mm do 55 mm, což vám umožní přizpůsobit délku vašeho trávníku vašim osobním preferencím. Systém DCS (Double-Cut-System) vyvinutý společností AL-KO zajišťuje perfektní sekání a posekaná tráva je nasekána v krytu sekačky a vrácena na trávník jako biologické hnojivo. Se strojem Robolinho® 2323 W proto nemusíte likvidovat žádnou posekanou trávu.
Spolehlivá bezpečnostní technologie robotické sekačky nabízí maximální bezpečnost pro lidi a zvířata.

Kupte si Robolinho® 2323 W

Jednoduše si zakupte robotickou sekačku Robolinho® 2323 W v našem online obchodě nebo vyhledejte prodejce ve svém okolí. Je možná kompletní instalace naším odborným prodejcem. Robolinho® 2303 W je  šetrná k životnímu prostředí pro údržbu vašeho trávníku. Máte travnatou plochu až 1400 metrů čtverečních? Pak doporučujeme solo® od AL-KO Robolinho® 1423 W.

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Kapacita baterie (interní) Ah 5
Hmotnost netto v kg 8.9 KG
Konektivita AL-KO připojení WLAN
Rozměr výška v cm bez kartónu 27 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 43 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 63 CM
GT_ECO_MODE Ano
Vhodná plocha do m² 2300 QM
Výška sečení min./max. v mm 25 - 55 MM
Maximální stoupavost v % 45 %
Nastavení výšky sečení Manuálně - plynule
Výdrž baterie (interní) v min 240 MIN
Doba nabíjení akumulátor v min 170 MIN
Dešťový senzor ano
Počet vstupních bodů 9
Rychlost vpřed max. km/h 0.97 KMH
Napětí baterie (interní) V 25.2 V
Délka krabice v cm 80 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 60
Šířka záběru v cm 23 CM
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Premium
Návod k produktu Manuál (17.02MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.98MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.