Nůž - 3.82 Li Easy

Produktové číslo: 114011 Omezené množství
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Nůž pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
  • 38 cm
  • Cutting width 38 cm
  • Knife made of specially hardened steel

Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114011
Kód zboží EAN 4003718063479
Hmotnost netto v kg 0.5 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 38 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 2 CM
Hmotnost brutto v kg 0.7 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 8 CM
Značka AL-KO

Systém sečení

Šířka záběru v cm 38 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.