Koš pro 38.1 HM Comfort

Produktové číslo: 113868 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Sběrný koš pro vřetenovou sekačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort
  • Nízká hmotnost - pouze 1,1 kg
  • S praktickým kovovým hákem pro snadné zavěšení a odpojení od vřetenové sekačky
  • Stabilní sběrný koš z látky na kovovém rámu

Sběrný koš pro vřetenovou sekačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort

Objem koše 50 litrů.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113868
Kód zboží EAN 4003718061857
Hmotnost netto v kg 1.1 KG
Hmotnost brutto v kg 1.6 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 36 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 50 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 40 CM
Délka krabice v cm 42.5 CM
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.