CSA 4020 Li 36V

Produktové číslo: 113612 Skladem
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec na prořezávání větví pro pohonnou jednotku MT 40
  • Robustní 20 cm lišta pro obratné řezání
  • Pracovní výška do 4 m s prodloužením násady
  • Bezpečná práce bez únavy díky nosnému popruhu
  • Tichý, bez emisí a nezávislý na síti se základním zařízením MT 40 napájeným z baterie z rodiny 36 V
  • Řezání větví, živého plotu a trávy s 1 zařízením, nezávislé a tiché.
  • Multifunkční nářadí AL-KO 36 V je šikovný a všestranný pomocník

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 113612
2 390,00 Kč
Tento produkt
Prod. č.: 113611 Podrobnosti
1 290,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

3 680,00 Kč

Včetně 21% DPH . .

Výškový prořezávač AL-KO 36 V CSA 4020 Li 36V

Máte-li multifunkční nářadí AL-KO 36 V MT 40 Li, můžete základní zařízení snadno přeměnit na prořezávač větví pomocí nástavce AL-KO 36 V CSA 4020. Díky systému rychlé výměny bez použití nářadí lze nástavec nasadit během okamžiku - a prořezávání může začít. Kvalitní 20 cm lišta s řezacím řetězem vám umožní snadno proříznout i silnější větve bez naklánění, zasekávání nebo přetržení řetězu. To vám umožní pracovat nad hlavou, aniž byste se unavili, a to způsobem, který je pro tělo nenáročný - podepřený popruhem na přenášení, který je součástí dodávky. Díky bateriovému provozu základního zařízení je pohodlný s vysokou volností pohybu bez starostí s otravnými kabely. To je výhodné zejména při práci nad hlavou a na žebříku. Pohonná jednotka je navíc výrazně lehčí než srovnatelný zážehový motor a umožňuje tiché, bezemisní a na údržbu nenáročné použití v kteroukoli denní dobu. Základní jednotku MT 40 i nástavec CSA 4020 lze po demontáži přepravovat a skladovat velmi prostorově úsporným způsobem.

Technická data nástavce na prořezávání větví AL-KO 36 V CSA 4020 S délkou řezu 20 cm a tloušťkou řezu 10 cm vám robustní řezací řetěz umožňuje rychlý postup práce a přitom se snadno používá. Akumulátorový elektromotor nejnovější generace téměř bez vibrací také podporuje přesné výsledky řezání. Díky nástavci hřídele, který je součástí dodávky, můžete nástroj prodloužit o 70 cm a dosáhnout tak pracovní výšky až 4 metry.
Na jedno nabití Li-ion akumulátoru AL-KO 36 V 40 V / 5 Ah v základní jednotce můžete dosáhnout až 30 Pracovních minut. .

Kupte si výškový prořezávač AL-KO CSA 4020 Li 36V

Nástavec na prořezávání větví AL-KO CSA 4020 zakoupíte u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Promění multinářadí AL-KO 36 V MT 40 na flexibilní, praktický prořezávač větví.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113612
Kód zboží EAN 4003718058475
Hmotnost netto v kg 2.3 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 178 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V

Žací ústrojí

Maximální rychlost řetězu 4.2
Délka nože v cm 20 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.23MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.