Strunová hlava Fast a Easy SEMIPROFI

Produktové číslo: 127619 Skladem
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Vysoce kvalitní nylonová struna
  • Snadné navlékání a navíjení struny bez otevírání hlavy
  • Nastavení závitu automatickým navlékáním - hliníková hlava
  • Průměr: 115mm. Délka návinu 5m
  • Rozměr závitu: M 10x1,25

Kompatibilní s následujícími modely:

• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 126 L
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 126 B
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 130 L
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 130 B
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 140 L
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 140 B
• Benzínový křovinořez solo® od AL-KO 151 B

Náhradní cívka se strunou pro váš benzínový křovinořez

Originální náhradní cívka na vlasec AL-KO s dvojitou hlavou pro různé benzínové křovinořezy solo® od AL-KO. Řezací struna vyrobená z vysoce kvalitního nylonu s nízkým opotřebením zajišťuje optimální výsledky řezání. Nit lze snadno upravit během provozu pomocí funkce automatického krokování. Snadné navlékání a navíjení struny bez otevírání hlavy struny.

Kupte si příslušenství pro benzínové křovinořezy a další vyžínače

Nakupte originální příslušenství od AL-KO - zde v internetovém obchodě nebo ve specializovaných prodejnách. Najdete u nás speciální náhradní cívky s nití, náhradní nože, motorový olej a náhradní baterie a také nabíječky pro vaše vyžínače od AL-KO

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127619
Kód zboží EAN 4003718061994
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Typ žací hlavy rychlonavíjecí
Nastavení závitu automaticky poklepem
Průměr struny v mm 2.5 MM

Žací ústrojí

Délka struny v cm 500 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (23.87MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (530.27KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.