GW 50 zahradní válec

Produktové číslo: 119104 Skladem
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Ocelové tělo a rám, které lze plnit vodou nebo pískem
  • Prázdná hmotnost: 13 kg
  • Hmotnost s vodní náplní: 72 kg
  • Hmotnost s pískovou náplní: 120 kg
  • Pracovní šířka: 50 cm

Zahradní válec AL-KO GW 50

Zahradní válec AL-KO GW 50 vás podpoří při zakládání nebo dosévání vašeho trávníku. Nejprve jej použijte ke zpevnění půdy, poté semeno zatlačte do země pomocí trávníkového válce. Tímto způsobem může osivo optimálně růst a je chráněno před deštěm, větrem a zvířaty.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 119104
Kód zboží EAN 4003718347654
Hmotnost netto v kg 13 KG
Hmotnost brutto v kg 15 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 50 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 45 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 90 CM
Hmotnost s pískem v kg 108
Hmotnost s vodou v kg 62
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 50 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.