Gril Plynový Masport Bbq Maestro

Produktové číslo: 134224
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • .4 plynové hořáky z ušlechtilé oceli o výkonu 3,5 kW
  • Integrovaný systém zapalování
  • Integrovaný teploměr v poklopu grilu
  • Dodatečný postranní hořák o výkonu 3,0 kW
  • Dodatečný zadní hořák o výkonu 3,5 kW

Technická specifikace

Hmotnost netto v kg 58 KG
Materiál krytu ocel
Výkon hlavního hořáku v kW 3.8
Počet hlavních hořáků 4
Boční hořák ano
Výkon bočního hořáku v kW 3
Otvírák na lahve ano
Odkládací deska s prkénkem ne
Box na led ne
Průzorové okno ne
Včetně krytu ne
Teploměr grilu ano
Délka krabice v cm 84 CM
Materiál grilovacího roštu slitina
Značka Masport

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.