MH 360

Produktové číslo: 113969 Omezené množství
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktní motorový kultivátor pro kypření půdy a přípravu k setí
  • Nízká hmotnost a ergonomická vodicí lišta pro pohodlnou práci
  • 3násobně výškově nastavitelná brzdová ostruha
  • Transportní kolo lze snadno vyjmout
  • 4 aktivně pracující sekací nože s pracovní šířkou 36 cm pro snadnou práci

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 113969
7 590,00 Kč
Tento produkt

Celková cena za všechny produkty

7 919,00 Kč

Včetně 21% DPH . .

AL-KO MH 360 Easy benzínový motorový kultivátor - silný a lehký pro zpracování půdy

Motorový kultivátor MH 360 Easy je váš lehký, ovladatelný pomocník pro efektivní a časově nenáročné použití na vaší zahradě. Ať už jde o kultivaci, provzdušňování nebo kypření půdy: s tímto strojem půdu před setím dobře připravíte, nakypříte a zapracujete do ní živiny, hnojivo a čerstvou ornici.

Lehký a ovladatelný rotační kultivátor MH 360 je ideálním pomocníkem především pro hobby zahrádkáře.
Manévrovatelné a ergonomické. S pracovní šířkou 36 cm dosáhnete do každého koutu vaší zahrady. Jednoduchost práce oproti ruční práci s rýčem je obrovská. Aktivně pracující, speciálně tvarované čtyři sady nožů , každá se čtyřmi ostřími, jsou totiž speciálně navrženy pro obdělávání jemnozrnné půdy – a se svým 2,2 kW motorem má stroj na obdělávání půdy, který váží pouhých 34 kg, potřebnou tažnou sílu. Pomocí 3-cestně nastavitelné brzdové ostruhy můžete upravit pracovní hloubku podle potřeby.

Ideální pro práci v jemném držení těla i ve stísněných místech. Ergonomicky uspořádané ovládací prvky v kombinaci s nízkou hmotností vám usnadní práci s MH 360 Easy v jakékoli poloze. Cestou na místo použití lze integrované transportní kolečko nastavit do transportní polohy bez nářadí. Kvalitní kryty sekacích nástrojů z robustního ocelového plechu navíc chrání obsluhu nářadí před odletujícími kameny a půdou.

Kupte si AL-KO Benzínový motorový kultivátor MH 360 Easy

Kupte si motyčku MH 360 Easy power nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete větší a výkonnější stroj, doporučujeme MH 770 (č. výr. 113971).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113969
Kód zboží EAN 4003718063202
Hmotnost netto v kg 35 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 38 CM
Pracovní hloubka v cm 20 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 64 CM
Hmotnost brutto v kg 40 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 45 CM
Délka nože v cm 25 CM
Počet žacích nožů 8 ST
Garantovaná hlučnost [db (A)] 93
Produktová řada Classic
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Benzínový

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 36 CM

Motor

Automatický sytič ano
Elektrický start ne
Objem v ccm 139
Počet otáček v ot./min 2850
Výkon v kW 2.2 KW
Primer ano
Počet válců motoru 1

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (6.61MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (106.84KB)
Včetně 21% DPH . .

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.