Jeden stroj, mnoho možností

Od sekání vzrostlé trávy až po kypření a obdělávání půdy: S kombinovaným strojem BF 5002-R solo® by AL-KO, lze provádět mnoho činností na vaší zahradě a v přilehlém okolí domu. Jediné, co je nutné udělat, je zvolit vhodné příslušenství. Snadno a rychle tak přeměníte lištovou sekačku na bubnové žací ústrojí, kultivační frézu a pluh, ale také na čistící kartáč a sněhovou radlici. Multifunkční použití, dělá z našeho kombinovaného stroje jedinečného pomocníka. 

Více informací o kombinovaných strojích >
Nebyly nalezeny žádné filtry
Produkty nebyly nalezeny
Včetně 21% DPH . .
Výhody
Kombinované stroje | Lištová sekačka

Lištová sekačka CB 870

Pracovní šířka 870 mm, technologie řezání dvojitým nožem, čtyřnásobné vedení nože, plynulý chod, pohon bez vibrací. Včetně výškově nastavitelných rozpěr.

Kombinované stroje | Přední žací ústrojí

Přední žací ústrojí

Pracovní šířka 530 mm, stabilní skříň sekačky z ocelového plechu, tvar skříně s mulčovacím efektem, vestavěná nožová brzda, lyžiny, nastavitelné ve 3 směrech.

Kombinované stroje | Kultivátor

Kultivátor

Pracovní šířka 500 mm, 4hvězdičkový sekací nůž a pohon klínovým řemenem, rychlost frézky 275 ot / min, nastavitelná hloubka frézování, ideální pro lehké půdy.

Kombinované stroje | Radlice

Radlice

Kompletní radlice i s montážními prvky.

Extra silné a pružné

Sečení nebo orba - s kombinovaným zařízením solo® by AL-KO zvládnete jakoukoli práci s lehkostí. Využijte naše multifunkční zařízení. Se žací lištou a čelní srpovou sekačkou, ojí a hřebenovým pluhem je mimořádně výkonné kombinované zařízení dokonalým partnerem pro péči o trávník a kultivaci půdy. Nejlepší: V závislosti na požadavcích a požadavcích lze základní zařízení 2,5 kW kombinovat s jedním ze čtyř možných přídavných zařízení.

Klíčem je ergonomie: řídítka našeho multifunkčního zařízení jsou výškově nastavitelná a lze je otočit do strany. Tímto způsobem můžete snadno a pohodlně pracovat v jakékoli poloze. Tato funkce je obzvláště užitečná při orbě a orbě, pokud nechcete šlápnout na již obdělanou půdu nebo chcete-li pracovat mimo postel.

Výhody na první pohled:

| Výkonný zážehový motor
Výškově nastavitelná a otočná řídítka
| Pohon klínovým řemenem
Široké pneumatiky pro optimální trakci
| Odolná šneková převodovka
Přední a zpětný chod


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.