Jeden stroj, mnoho možností

Od sekání vzrostlé trávy až po kypření a obdělávání půdy: S kombinovaným strojem BF 5002-R solo by AL-KO, lze provádět mnoho činností na vaší zahradě a v přilehlém okolí domu. Jediné, co je nutné udělat, je zvolit vhodné příslušenství. Snadno a rychle tak přeměníte lištovou sekačku na bubnové žací ústrojí, kultivační frézu a pluh, ale také na čistící kartáč a sněhovou radlici. Multifunkční použití, dělá z našeho kombinovaného stroje jedinečného pomocníka. 

Více informací o kombinovaných strojích >
Produkty nebyly nalezeny
Výhody
Kombinované stroje | Lištová sekačka

Lištová sekačka CB 870

Pracovní šířka 870 mm, technologie řezání dvojitým nožem, čtyřnásobné vedení nože, plynulý chod, pohon bez vibrací. Včetně výškově nastavitelných rozpěr.

Kombinované stroje | Přední žací ústrojí

Přední žací ústrojí

Pracovní šířka 530 mm, stabilní skříň sekačky z ocelového plechu, tvar skříně s mulčovacím efektem, vestavěná nožová brzda, lyžiny, nastavitelné ve 3 směrech.

Kombinované stroje | Kultivátor

Kultivátor

Pracovní šířka 500 mm, 4hvězdičkový sekací nůž a pohon klínovým řemenem, rychlost frézky 275 ot / min, nastavitelná hloubka frézování, ideální pro lehké půdy.

Kombinované stroje | Radlice

Radlice

Kompletní radlice i s montážními prvky.

Extra silné a pružné

Sečení nebo orba - s kombinovaným zařízením solo by AL-KO zvládnete jakoukoli práci s lehkostí. Využijte naše multifunkční zařízení. Se žací lištou a čelní srpovou sekačkou, ojí a hřebenovým pluhem je mimořádně výkonné kombinované zařízení dokonalým partnerem pro péči o trávník a kultivaci půdy. Nejlepší: V závislosti na požadavcích a požadavcích lze základní zařízení 2,5 kW kombinovat s jedním ze čtyř možných přídavných zařízení.

Klíčem je ergonomie: řídítka našeho multifunkčního zařízení jsou výškově nastavitelná a lze je otočit do strany. Tímto způsobem můžete snadno a pohodlně pracovat v jakékoli poloze. Tato funkce je obzvláště užitečná při orbě a orbě, pokud nechcete šlápnout na již obdělanou půdu nebo chcete-li pracovat mimo postel.

Výhody na první pohled:

| Výkonný zážehový motor
Výškově nastavitelná a otočná řídítka
| Pohon klínovým řemenem
Široké pneumatiky pro optimální trakci
| Odolná šneková převodovka
Přední a zpětný chod

alist