Vložka plastová - k filtru VENTURI

Produktové číslo: 113811 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Tato plastová filtrační vložka je vhodná pro modely Jet 3600, HWA 3600 a HW 3600 Easy.
  • Filtrační vložka umístěná v předfiltru se velmi snadno vyměňuje.
  • Účinná ochrana čerpadla s integrovaným předfiltrem
  • Minimalizuje opotřebení
  • Vyrobeno z kvalitního omyvatelného plastu, včetně dvou přesných těsnících kroužků
  • Snadno se čistí

Kupte si originální náhradní díly: plastová filtrační vložka je vysoce kvalitním doplňkem pro vaše čerpadlo AL-KO.

Kupte si filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel Easy

Jednoduše si v našem internetovém obchodě zakupte filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel Easys. U nás najdete další příslušenství a náhradní díly pro vaše zahradní čerpadlo, vaše vodní čerpadlo, vaši domácí vodárnu, vaši domácí vodnu nebo vaše ponorné čerpadlo.

Technická specifikace

Návod k produktu Manuál (6.14MB)
Manuál (24.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (515.14KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.