Vložka plastová - k filtru VENTURI

Produktové číslo: 113811 Skladem
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Tato plastová filtrační vložka je vhodná pro modely Jet 3600, HWA 3600 a HW 3600 Easy.
  • Filtrační vložka umístěná v předfiltru se velmi snadno vyměňuje.
  • Účinná ochrana čerpadla s integrovaným předfiltrem
  • Minimalizuje opotřebení
  • Vyrobeno z kvalitního omyvatelného plastu, včetně dvou přesných těsnících kroužků
  • Snadno se čistí

Kupte si originální náhradní díly: plastová filtrační vložka je vysoce kvalitním doplňkem pro vaše čerpadlo AL-KO.

Kupte si filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel Easy

Jednoduše si v našem internetovém obchodě zakupte filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel Easy. U nás najdete další příslušenství a náhradní díly pro vaše zahradní čerpadlo, vaše vodní čerpadlo, vaši domácí vodárnu, vaši domácí vodnu nebo vaše ponorné čerpadlo.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113811
Kód zboží EAN 4003718061017
Délka krabice v cm 9.9 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (6.14MB)
Manuál (17.27MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (515.14KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.