SUB 8500 Easy

Produktové číslo: 113961 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 24.07.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nastavitelná spínací výška díky nastavitelnému plovákovému spínači
  • Vysoká účinnost se snadnou manipulací
  • Stabilní stojan s velkou nohou pumpy
  • Ploché sání do 5 mm
  • Různé možnosti připojení díky šroubovací kombinované spojce
  • Integrovaný výstup čerpadla pro nejlepší výkon

Ponorné čerpadlo SUB 8500 Easy s vysokou účinností a možností plošného sání až do 5 mm

Rychle do poslední kapky - tak by se dal popsat cíl tohoto ponorného čerpadla na čistou vodu: Protože díky vstupním otvorům, jak odčerpávání velkého množství vody, tak mělké sání až do cca. 5 mm je možné.

Efektivní odvodnění bazénů, jímek, studní nebo zatopených sklepů. Nastavitelná spínací výška díky 2polohové konzole.

Plovákový spínač lze nastavit do dvou poloh pro nepřetržitý, řízený i automatický provoz. V automatickém režimu se čerpadlo po dosažení minimální hladiny vody automaticky vypne.
Ponorné čerpadlo lze použít pro mobilní nebo stacionární odvodnění díky praktickému integrovanému madlu a nízké hmotnosti pouze kolem 4 kg. Se svým výkonem 290 W je dopravní výška max. 6m a průtoku až 8000 l/h, čerpání a přečerpávání vody je hotovo během okamžiku. Výstup čerpadla integrovaný do velké základny čerpadla zajišťuje nejlepší výkon.
Flexibilní díky šroubovacímu kombinovanému konektoru na výstupu čerpadla. Výstup čerpadla má velikost 1,25 palce, což odpovídá asi 41,9 mm.

Poznámka: Ponorné čerpadlo není vhodné pro pitnou vodu, ale pouze pro užitkovou vodu a vodu obsahující chlór (bazénovou vodu) pod 35°C. Stejně tak není vhodný pro použití ve slané vodě, vodě s agresivními chemikáliemi nebo vodě obsahující písek.

Kupte si ponorné čerpadlo AL-KO SUB 8500 Easy

Kupte si ponorné čerpadlo SUB 8500 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud byste chtěli výkonnější ponorné čerpadlo, doporučujeme ponorné čerpadlo SUB 10000 DS Comfort (č. výr. 112823)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113961
Kód zboží EAN 4003718062946
Maximální průtok l/h 8000 LPH
Maximální dopravní výška v m 6 M
Maximální tlak v barech 0.6 BAR
Plošné sání až do mm 5 MM
Pohon čerpadla 1 oběžné kolo
Hmotnost netto v kg 4 KG
Maximální velikost zrna v mm 5 MM
Hmotnost brutto v kg 4 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 300 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 170 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 200 CM
Délka kabelu v m 10 M
Značka AL-KO
Produktová řada Classic

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Motor

Výkon motoru ve wattech 290 W

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.19MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.5MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.